جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ جودو پتانسیل رنکینگ اول ورزش استان را دارد

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ جودو پتانسیل رنکینگ اول ورزش استان را دارد

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ جودو پتانسیل رنکینگ اول ورزش استان را دارد

   حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مجمع انتخاباتی هیات جودو و کوراش استان گفت: جودو پتانسیل رنکینگ اول ورزش استان را دارد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ حسین زادگان در این مجمع با اشاره به اینکه ظرفیت ورزش جودو مازندران خوب است و ای هیات می تواند بهتر از این باشد، تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا جودوی مازندران در المپیک نماینده داشته باشد.
   وی با بیان اینکه از عملکرد جودو رضایت دارم و وضعیت این هیات در ورزش استان قابل قبول است، افزود: توسعه و شکوفایی ورزش جودو و افزایش ورزشکاران سازمان یافته از انتظارات مهم ماست.
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ارائه برنامه، استفاده از ظرفیت ها و بهرمندی از تجربه پیشکسوتان را موجب تقویت هیات های ورزشی عنوان کرد و افزود: ورزش مازندران توانمند است و مسئوولان ورزش کشورهای حاشیه دریای خزر نیز علاقه مند همکاری با ورزش مازندران هستند و جودو هم می تواند یکی از گزینه ها برای برگزاری اردوهای مشترک و مسابقات در این کشورها باشد.
   حسین زادگان در پایان ضمن تبریک انتخاب مجدد مجتبی قدمی در راس جودو و کوراش مازندران، از دیگر کاندیدا که در این مجمع شرکت کردند، تشکر و قدردانی نمود.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 537,293
تعداد بازدید امروز : 1,381
تعداد بازدید دیروز : 2,250
آخرین به روزرسانی : 1397/04/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.