جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس فدراسیون جودو و کوراش/ پتانیسل جودو بالاست و این رشته به روزهای اوج بر می گردد

   رئیس فدراسیون جودو و کوراش/ پتانیسل جودو بالاست و این رشته به روزهای اوج بر می گردد

   رئیس فدراسیون جودو و کوراش/ پتانیسل جودو بالاست و این رشته به روزهای اوج بر می گردد

   محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو و کوراش در مجمع انتخاباتی هایت جودو و کوراش مازندران گفت: پتانیسل جودو و کوراش بالاست و این رشته ورزشی به اوج خود بر می گردد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ محمد درخشان رئیس فدراسیون در این مجمع انتخاباتی با بیان اینکه تمام سعی و تلاش ما حضور ورزشکاران جودو در المپیک 2020 توکیو است، تصریح کرد: جودو یکی از رشته های خوب ورزشی است که با استقبال جوانان روبرو است و برای توسعه و موفقیت بیشتر این رشته ورزشی همه باید همکاری کنند.
   وی گفت: اهداف برنامه های مهم فدراسیون، توسعه ورزش جودو است و ورزشکاران و قهرمانان باید بر اساس مقررات فدراسیون حرکت کنند، گفت: در ارائه برنامه همگام با فدراسیون جهانی هستیم و مقررات انضباطی در فدراسیون برای تیم ها، بازیکن و ... نیزحاکم است.
   رئیس فدراسیون جودو و کوراش، پتانیسل ورزش مازندران را از نظر قهرمان پروری و مدال آوری
   بسیار خوب توصیف کرد و اذعان داشت: ارائه برنامه و تقویم ورزشی زمینه رشد، توسعه و شکوفایی ورزش جودو را در سراسر کشور فراهم می کند.
   در ادامه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این مجمع با اشاره به اینکه ظرفیت ورزش جودو مازندران خوب است و این هیات می تواند بهتر از این باشد، تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا جودوی مازندران در المپیک نماینده داشته باشد.
   وی با بیان اینکه از عملکرد جودو رضایت دارم و وضعیت این هیات در ورزش استان قابل قبول است، افزود: توسعه و شکوفایی ورزش جودو و افزایش ورزشکاران سازمان یافته از انتظارات مهم ماست.
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ارائه برنامه، استفاده از ظرفیت ها و بهرمندی از تجربه پیشکسوتان را موجب تقویت هیات های ورزشی عنوان کرد و افزود: ورزش مازندران توانمند است و مسئوولان ورزش کشورهای حاشیه دریای خزر نیز علاقه مند همکاری با ورزش مازندران هستند و جودو هم می تواند یکی از گزینه ها برای برگزاری اردوهای مشترک و مسابقات در این کشورها باشد.
   حسین زادگان در پایان ضمن تبریک انتخاب مجدد مجتبی قدمی در راس جودو و کوراش مازندران، از دیگر کاندیدا که در این مجمع شرکت کردند، تشکر و قدردانی نمود.
   گفتنی است، در این مجمع انتخاباتی محمد درخشان رئیس فدراسیون، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، ابوالقاسم عباسی معاون توسعه امور ورزشی و اعضاء مجمع حضور داشتند، مجتبی قدمی با کسب 12 رای از 16 رای ماخوذه به عنوان رئیس هیات جودو و کوراش مازندران انتخاب شد.
   شایان ذکر است، مصطفی بیدآبادی دیگر کاندیدای هیات جودو و کوراش مازندران چهار رای کسب نمود و علیرضا مرزبان نیز انصراف داد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 537,289
تعداد بازدید امروز : 1,377
تعداد بازدید دیروز : 2,250
آخرین به روزرسانی : 1397/04/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.