جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تجلیل مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از هیات نجات غریق مازندران

   تجلیل مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از هیات نجات غریق مازندران

   تجلیل مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از هیات نجات غریق مازندران

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران طی مراسمی به نیابت از مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و استاندار از اجرای موفقیت آمیز طرح ساماندهی دریا در تابستان 96 که با کاهش غریق همراه بود ابراز خشنودی و از هیات نجات غریق و غواصی استان و عوامل اجرایی تجلیل و تقدیر نمود

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم هیات نجات غریق و غواصی استان را، هیاتی رو به جلو عنوان کرد و گفت: در طرح ساماندهی دریا در تابستان امسال با کاهش 22 درصدی غریق در سواحل استان را شاهد بودیم.
   وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان و هیات نجات غریق و غواصی مازندران خود در مقابل نجات جان مردم در سواحل استان است احساس مسئولیت می کند، افزود: امروز به لطف زحمات شما عزیزان و حمایتِ دولت، از هر نظر می توانیم بگوییم وضعیت، بهتر از گذشته شده است.
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه با پایان طرح های سالمسازی دریا، حجم فعالیت و کاری هیات کمتر می شود، گفت: انتظار داریم در ۶ ماه دوم سال، این هیات در راستای تقویت نیوری کارامد و دفع چالش ها و موانع آموزشی بیش از پیش بکوشند تا اثرات این مهم بر عملکرد اجرایی هیات را شاهد باشیم.
   حسین زادگان از تعامل و همکاری دو جانبه اداره کل و هیات نجات غریق و غواصی مازندران خبر داد و اذعان داشت: اداره کل ورزش و جوانان مازندران، هیات نجات غریق و غواصی استان و فدراسیون نجات غریق، تعامل و وحدت رویه بسیار مناسبی دارند.
   در این نشست، نقی کریمیان رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان نیز گزارشی از عملکرد و فعالیت منجیان غریق در سواحل دریا در سال ۹۶ را به مدیرکل ورزش استان ارائه داد.
   بیان دغدغه ها، مسائل و مشکلات تنی چند از اعضای کارگروه هیات نجات غریق و غواصی استان از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود.
   در پایان حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان با اهدای یک جلد کلام الله مجید، از نقی کریمیان رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان مازندران تجلیل بعمل آورد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 537,301
تعداد بازدید امروز : 1,389
تعداد بازدید دیروز : 2,250
آخرین به روزرسانی : 1397/04/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.