جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری جلسه ستاد هفته پارالمپیک ورزش و جوانان استان مازندران

   برگزاری جلسه ستاد هفته پارالمپیک ورزش و جوانان استان مازندران

   برگزاری جلسه ستاد هفته پارالمپیک ورزش و جوانان استان مازندران

   جلسه ورزشی هفته پاراالمپیک ورزش و جوانان استان مازندران با حضور اعضای ستاد برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ این جلسه با حضور کسری منوچهری سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی، مریم فرج پور معاون امور بانوان، نقی مهدوی رئیس هیات جانبازان و معلولان قلندری معاون بهزیستی استان و اعضای ستاد در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید.
   کسری منوچهری سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی با بیان اینکه با برگزاری مسابقات و رویداد پارالمپیک به معلولان جهان ارج می نهند، گفت: با توجه به بررسی بعمل آمده 15 درصد دنیا دچار معلولیت جسمی هستند.
   وی با اشاره به اینکه ورزشکاران زیادی از مازندران در معیت تیم های ملی در مسابقات مختلف پارالمپیک، جهانی و آسیایی برای کشورمان افتخارآفرینی نمودند، تصریح کرد: با بهره گیری از تمام ظرفیت ها روزهای خوبی را در ورزش جانبازان و معلولان استان پیش رو خواهیم داشت.
   در ادامه نقی مهدوی رئیس هیات جانبازان و معلولان مازندران با بیان اینکه روز 24 مهرماه به عنوان روز ملی پارالمپیک نامگذاری شد، گفت: در این روز ورزشکاران معلول استان به همراه مسئولان از میدان امام حسین(ع) با لباس متحد الشکل تا سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری را پیاده روی خواهند کرد.
   وی دیدار با قهرمانان پارالمپیک، پیشکسوتان و غبارروبی گلزار شهدا را از دیگر برنامه های مهم این هفته نام برد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 537,304
تعداد بازدید امروز : 1,392
تعداد بازدید دیروز : 2,250
آخرین به روزرسانی : 1397/04/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.