جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مهندس اسلامی در دیدار با جهان پهلوان بهداد سلیمی

   مهندس اسلامی در دیدار با جهان پهلوان بهداد سلیمی

   مهندس اسلامی در دیدار با جهان پهلوان بهداد سلیمی

   استاندار مازندران در دیدار با جهان پهلوان بهداد سلیمی :افتخارآفرینی فرزندان و قهرمانان دیار علویان در مسابقات جهانی و بین المللی مایه فخر و مباهات است

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ، مهندس اسلامی در نشست صمیمی با بهداد سلیمی، قهرمان ارزنده وزنه برداری کشور در خصوص مسائل و مشکلات ورزشی بحث و گفت و گو نمود و عنوان کرد : افتخارآفرینی فرزندان و قهرمانان دیار علویان در مسابقات جهانی و بین المللی مایه فخر و مباهات است
   استاندار مازندران از بهداد سلیمی خواست تا با حفظ روحیه و آمادگی ، خود را برای حضور در مسابقات و همچنین ترویج ورزش قهرمانی در مازندران مهیا نماید.
   در این نشست بهداد سلیمی از توجه مهندس اسلامی نسبت به ورزش و امور قهرمانان تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: نگاه مستقیم و به روز نماینده دولت در مازندران موجب دلگرمی و افزایش روحیه قهرمانان خواهد شد .
   حبیب حسین زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران نیز ضمن تقدیر از حسن توجه استاندار نسبت به ورزش و امور جوانان ؛ از بهداد سلیمی به عنوان افتخار استان مازندران و ایران عزیز اسلامی نام برد .
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان از استاندار مازندران با توجه به شرایط بهداد سلیمی خواستار حمایت از این سرمایه ملی شد تا شاهد تداوم و توسعه ورزش قهرمانی در میادین برون مرزی و ملی باشیم.
   در انتها به رسم یادبود استاندار مازندران با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از بهداد سلیمی تقدیر نمودند.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,284,277
تعداد بازدید امروز : 429
تعداد بازدید دیروز : 4,196
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.