جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ نگاه ویژه ورزش مازندران به ورزش قهرمانی و مسائل فرهنگی است

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ نگاه ویژه ورزش مازندران به ورزش قهرمانی و مسائل فرهنگی است

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ نگاه ویژه ورزش مازندران به ورزش قهرمانی و مسائل فرهنگی است

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار استان در شهرستان بابلسر گفت: نگاه ورزش مازندران در کنار ورزش قهرمانی توجه ویژه به مسائل فرهنگی است

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ حبیب حسین زادگان در این جلسه ضمن یاد و خاطره و جانفشانی شهدای جنگ تحمیلی تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدای ورزشکار بویژه شهدای مدافع حرم برای دستگاه ورزش مازندران اهمیت ویژه دارد.
   حسین زادگان با بیان اینکه پاسداشت خون شهدا از وظایف ماست، گفت: از بیانات مهم اخیر مقام معظم رهبری باید درس عبرت آموخت.
   در ادامه سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران از حمایت های ویژه مدیرکل ورزش و جوانان استان در برگزاری یادواره شهدا تشکر نمود و گفت: بیش از 50 یادواره شهدای ورزشکار طی یکسال با مشارکت اداره کل و ادارات ورزش و جوانان و هیات های ورزشی استان در شهرهای مختلف استان برگزار شد.
   حسینیان در ادامه افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تصمیم داریم تا ورزشکاران و قهرمانان جامعه ورزش و جوانان مازندران به دیدار مقام معظم رهبری شرفیاب شوند.
   همچنین اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر با بیان اینکه دومین یادواره شهدای مدافع حرم ورزشکار استان دوم اسفند ماه به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار می شود، اذعان داشت: تمام تلاش ما و همکاران برای میزبانی شایسته، فضا سازی و آذین بندی مناسب جهت گرامیداشت خون پاک شهدا است.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,284,287
تعداد بازدید امروز : 439
تعداد بازدید دیروز : 4,196
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.