جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین همایش تجلیل از خیرین ورزشیار استان مازندران برگزار شد

   اولین همایش تجلیل از خیرین ورزشیار استان مازندران برگزار شد

   اولین همایش تجلیل از خیرین ورزشیار استان مازندران برگزار شد

   اولین همایش آئین تجلیل از خیرین ورزشیار استان مازندران با حضور علی اسماعیلی نماینده شهرستانهای نور، محمودآباد و چمستان، اسماعیل محمدی معاون توسعه منابع پشتیبانی و انسانی اداره کل ورزش و جوانان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی در ایزدشهر نور برگزار گردید

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ در این مراسم اسماعیل محمدی معاون توسعه پشتیبانی و منابع انسانی ضمن خیر مقدم به حضار، مازندران را برترین استان ورزش کشور عنوان کرد و گفت: قهرمانان و پهلوانان ورزش مازندران در المپیک به اندازه چند کشور با کسب مدال افتخار آفرینی نمودند.
   این مسئوول در ادامه از کسب بیش از 440 مدال توسط دلاور مردان و شیر زنان ورزش مازندران در سال 96 خبر داد و تصریح کرد: این افتخارات و موفقیت ورزش استان با تلاش قهرمانان و مساعدت و حمایت شما خیرین به دست آمد.
   وی با بیان اینکه اعتبارات دولتی پاسخگوی نیازهای ورزش استان نیست، افزود: خیرین کمک های قابل توجهی به ورزش دارند و با مساعدت خیرین بزرگوار بخشی از مشکلات زیر ساختی ورزش استان رفع می شود.
   محمدی در پایان اظهار کرد: 10 خیر برتر مازندران به عنوان نماینده ورزش استان به جشن کشوری معرفی می شوند.
   همچنین علی اسماعیلی نماینده شهرستانهای نور، محمودآباد و چمستان از برگزاری آئین تجلیل از خیرین تشکر کرد و گفت: ورزش مازندران با حداقل امکانات و اعتبارات، حداکثر بهره را برد و به افتخارات خوبی بین المللی رسید.
   وی افزود: پروژه های مهمی با مساعدت خیرین در سطح شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
   گفتنی است، در پایان از 70 خیر ورزشیار استان مازندران با اهدای لوح و تندیس تقدیر بعمل آمد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,660,959
تعداد بازدید امروز : 363
تعداد بازدید دیروز : 1,533
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.