جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ دستگاه ورزش و جوانان مازندران سال پرکاری را پشت سر گذاشت

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ دستگاه ورزش و جوانان مازندران سال پرکاری را پشت سر گذاشت

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران/ دستگاه ورزش و جوانان مازندران سال پرکاری را پشت سر گذاشت

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در مراسم تجلیل از کارکنان نمونه اداره گفت: با توجه به فعالیت های صورت گرفته در سال 96، دستگاه ورزش و جوانان استان سال پرکاری را پشت سر گذاشته است

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ حبیب حسین زادگان در این مراسم با بیان اینکه اقدامات خوبی در حوزه فرهنگی از سوی اداره کل ورزش و جوانان
   استان انجام شد، تصریح کرد: مازندران استان جوانی است و در حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان با انجام جلسات مختلف تلاش شد تا با فراهم شدن اشتغال بخشی از آسیب های جوانان برطرف شود.
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه گفت: سال 96 سال مدال آوری و افتخارآفرینی ورزش مازندران بود که در ورزشکاران مازنی نقش موثری در موفقیت ورزش کشور داشتند.
   وی اذعان داشت: مهمترین برنامه دستگاه ورزش و جوانان استان، حضور پرشور ورزشکاران و کسب موفقیت در مدال آوری توسط ورزشکاران مازندرانی در بازی های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتای اندونزی است.
   حسین زادگان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی گفت: فرزندان شهدا به عنوان یادگاران شهیدان هستند و افتخار می کنیم که همکارانی همچون فرزند شهدا داریم که با جانفشانی خون شهدا این انقلاب زنده مانده است.
   وی در پایان افزود: ورزش و جوانان مازندران کار پرکاری را در سال 96 داشت و با آشنایی و وظایف چهار چوب اداری رضایت ارباب و رجوع را برآورده کرده است.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,658,720
تعداد بازدید امروز : 1,105
تعداد بازدید دیروز : 1,797
آخرین به روزرسانی : 1397/12/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.