جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • افتتاح سایت پروازی شهید عسگری مهدیرجه گلوگاه

   افتتاح سایت پروازی شهید عسگری مهدیرجه گلوگاه

   افتتاح سایت پروازی شهید عسگری مهدیرجه گلوگاه

   سایت پروازی شهید محمد عسگری عموزاد مهدیرجه شهرستان گلوگاه با حضور مسئوولان استانی و شهرستانی مورد بهره برداری قرار گرفت

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ این سایت که در ارتفاعات مهدیرجه گلوگاه قرار دارد در آینده نزدیک یکی از زیباترین تفرجگاه جهت توسعه ورزش هوانوردی، گردشگری و جذب توریسم ورزشی خواهد شد.
   این سایت پروازی عصر دیروز در حضور تباکی فرماندار، منوچهری معاون توسعه امور ورزشی استان، یگانه مسئول دفتر مدیرکل ، ییلاقی اشرفی مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان استان،دارابی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، یوسفی فرمانده سپاه، محمدپور فرمانده نیروی انتظامی، علاقمندان به ورزش و ......با پروازهای آزمایشی چند چترباز افتتاح شد.
   کسری منوچهری معاون توسعه امور ورزشی در مراسم افتتاحیه این سایت گفت: این سایت می تواند جهت توسعه پروازی در سطح استان نقش مهمی را ایفا نماید.
   وی با بیان اینکه ورزش قهرمانی مازندران فراتر از امکاناتش برای کشور افتخارآفرینی می کند، افزود: دلاورمردان و شیرزنان ورزش مازندران در سال 96 موفق به کسب 488 مدال خوش رنگ جهانی، آسیایی شدند.
   همچنین محمدرضا دارابی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گلوگاه ضمن خیر مقدم به مهمانان گفت: این سایت با همدلی و دلسوزی مسئوولان استانی و شهرستانی به بهره داری رسید و امیدواریم ضمن توسعه ورزش پروازی، تورسیم ورزشی در رونق اقتصاد و اشتغال زایی جوانان نیز موثر واقع شود.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,502,665
تعداد بازدید امروز : 1,160
تعداد بازدید دیروز : 1,011
آخرین به روزرسانی : 1397/10/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.