جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

   پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

   پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

   حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پیامی ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران حبیب حسین زادگان در پیامی۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است :

   بسمه تعالی

   سازمان‌ها و نهادهای عمومی نیازمند تصویری روشن از خود هستند و این امر میسر نمی‌شود الا با توجه به افکار عمومی که بی‌شک بر بستر فعالیت‌های روابط عمومی شکل می‌گیرد. از این رو روابط عمومی به عنوان رکنی اساسی در نظام ارتباطی، نقشی سترگ در ارتقاء و پیشرفت اهداف و برنامه‌های یک سازمان یا نهاد ایفا می‌کند.

   در عصر ارتباطات دوسویه، آنچه رمز جلب اعتماد و پایداری اعتبار میان یک سازمان و مخاطبان و نیز بقاء آن در روابط متقابل است، مدیریت همراه با تعامل و تفاهم، شفاف‌سازی عملکردها و واقع‌نگری است که راه دسترسی به چنین جایگاهی نیز «روابط عمومی» است.

   اینجانب ، روز پرآوازه‌ی «ارتباطات و روابط عمومی» را -که تنها یک حرفه نیست و متعلق به تمام آنانی است که به اخلاق حسنه زینت یافته‌اند- را به همکارانم در این اداره کل ، شهرستان ها ، هیات های تابعه و به تمام سخت‌کوشان این حوزه تبریک گفته، تلاش بی‌وقفه این عزیزان را پاس داشته و از پیشگاه باری‌تعالی، عزت و سربلندی آنان را خواستارم.

   امید دارم که جایگاه اصلی روابط عمومی با رعایت اصول حرفه‌ای و اخلاقی و پذیرفتن نقش تأثیرگذار و هدایتگرانه‌ی آن در بالندگی و بهره‌وری مطلوب سازمان‌ها و نهادها، در عرصه‌های مختلف بیش از پیش آشکار و ثابت گردد.

   حبیب حسین زادگان

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران

   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,502,519
تعداد بازدید امروز : 1,014
تعداد بازدید دیروز : 1,011
آخرین به روزرسانی : 1397/10/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.