جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ضیافت افطاری ورزش و جوانان میاندورود

   حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ضیافت افطاری ورزش و جوانان میاندورود

   حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ضیافت افطاری ورزش و جوانان میاندورود

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به همراه تنی چند از مسئوولان میاندورود در ضیافت افطاری، اداره ورزش و جوانان و هیات بسکتبال این شهرستان حضور یافت

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه تنی چند از مسئوولان شهرستان میاندورود در ضیافت افطاری که از سوی اداره ورزش و جوانان و هیات بسکتبال این شهرستان صورت گرفت، حضور یافت.
   این ضیافت افطاری که در بیسست و ششمین شب از ماه مبارک رمضان در سالن ورزشی الغدیر بادله برگزار شد، حجه السلام والمسلمین رضا محمد نسب امام جمعه، ارسطو قادری فرماندار، عیسی قاسمی طوسی مدیرکل امور اجتماعی استانداری، مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان، بخشدار، روسای برخی از ادارات شهرستان و ....... حضور داشتند.
   مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میاندورود ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در مراسم، گفت: میاندورود از شهرستان های نوپا، ورزش خیر استان است، علاقه مندان زیادی ورزشی در این شهرستان حضور دارند و با توجه اعتبار و امکانات زیر ساختی، این شهرستان به افتخارات خوبی ورزشی دست یافته است.
   وی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های مدیرکل ورزش و جوانان استان در جهت توسعه ورزش این شهرستان افزود: از تمامی مسئوولان شهرستان بویژه امام جمعه، فرماندار و دیگر مقامات در حمایت از زیر ساختی ورزش شهرستان میاندورود تشکر و قدردانی نمود.
   گفتنی است در پایان این مراسم از تیم بانوان بسکتبال میاندورود با اهدای جوایزی تقدیر بعمل آمد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,764,108
تعداد بازدید امروز : 1,335
تعداد بازدید دیروز : 1,471
آخرین به روزرسانی : 1398/03/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.