جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با رئیس هیات هندبال مازندران

   دیدار مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با رئیس هیات هندبال مازندران

   دیدار مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با رئیس هیات هندبال مازندران

   رئیس هیات هندبال مازندران صبح امروز با حضور در دفتر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با مشاور مدیرکل دیدار و گفت وگو نمود

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ محمد حسین شکیبافر رئیس هیات هندبال استان صبح امروز با حضور در دفتر مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان با محمدرضا ییلاقی مشاور مدیرکل دیدار و گفت وگو نمود.
   در این جلسه محمدحسین شکیبافر از عملکرد و درخشش خوب ورزشکاران و هیات هندبال در سال گذشته خبر داد و افزود: هیات هندبال مازندران در سال 96 رشد چشمگیری در ارزیابی فدراسیون داشت و از میانه های جدول با صعود بی نظیر جزو شش استان برتر کشور لقب گرفت.
   وی گفت: براساس ارزیابی فدراسیون هیات هندبال مازندران در سال 95 با چهارده پله صعود در رتبه دوازدهم جای داشت که با برنامه ریزی و عملکرد خوب هیات مازندران در سال 96 از رده دوازدهم به رتبه ششم کشور صعود کرد.
   رئیس هیات هندبال مازندران در ادامه مهمترین برنامه این هیات را توسعه و شکوفایی رشته ورزشی هندبال در سطح استان خبر داد و افزود: هیات هندبال مازندران همکاری و تعامل خوبی با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان دارد و براساس تقویم ورزشی رو به جلو حرکت می کند و تلاشمان کسب بهتریی عملکرد و رتبه در سال 97 است.
   در ادامه محمدرضا ییلاقی اشرفی مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان برای هیات هندبال مازندران در مسابقات مختلف آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,764,115
تعداد بازدید امروز : 1,342
تعداد بازدید دیروز : 1,471
آخرین به روزرسانی : 1398/03/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.