جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد؛

   6 میلیارد و300 میلیون ریال اعتبار برای تکمیل پروزه های ورزشی شهرستان محمودآباد اختصاص یافت.

   6 میلیارد و300 میلیون ریال اعتبار برای تکمیل پروزه های ورزشی شهرستان محمودآباد اختصاص یافت.

   رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد اظهار داشت گفت:6 میلیارد و 300میلیون ریال اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهرستان در سال 96 اختصاص یافت.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد/ مسعود یوسفی روز گذشته در مصاحبه با خبرنگار ورزشی شهرستان ، افزود: شهرستان محمودآباد دارای 4 پروژه نیمه تمام ورزشی است.
   رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد گفت: تلاش داریم تا با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود،بخش اعظمی از پروژه های نیمه تمام ورزشی را تکمیل و در صورت تخصیص 100 درصدی اعتبارات به بهره برداری برسانیم.
   وی با بیان اینکه شهرستان محمودآباد دارای چهار(پیست اسکیت سرخ رود،سالن ورزشی زردآب،آزادمون و وزراء محله)نیمه تمام است، اظهار داشت: سرانه فضای ورزشی محمودآباد با تکمیل پروژه های نیمه تمام ارتقا می یابد.
   مسعود یوسفی تصریح کرد:بر اساس اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران بیش از 6 میلیارد ریال در سال 96 به تکمیل پروزه های نیمه ورزشی اختصاص داده شده است که انتظارمی رود این مبلغ در سال جدید افزایش یابد.
   مسعود یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد در پایان تصریح کرد در شهرستان محمودآباد چهار پروژه مهم ورزشی نیمه کاره وجود دارد که برای تکمیل آن بیش از 9 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,284,215
تعداد بازدید امروز : 367
تعداد بازدید دیروز : 4,196
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.