جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان

   بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان

   بازدید مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان که در شهرستان ساری در حال برگزاری است، بازدید نمود

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان به میزبانی استان مازندران در پلاژ وزارت کشور واقع در ساحل فرح آباد ساری در حال برگزاری است، به همین منظور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن بازدید از این اردو، با ملی پوشان و کادرفنی دیدار و گفت و گو نمود.
   حسین زادگان ضمن خیر مقدم به ملی پوشان و کادرفنی وزنه برداری بواسطه حضور در مازندران گفت: امیدواریم میزبان شایسته ای برای شما عزیزان و قهرمانان باشیم و این اردوی آمادگی بتواند در مسیر موفقیت و درخشش شما ورزشکاران در مسابقات آسیایی جاکارتا مثمر ثمر باشد.
   اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری کشورمان از هشتم تیرماه به میزبانی ساری برپا شد که این اردوی تا اواخر تیرماه، جهت حضوری قدرتمند ملی پوشان وزنه برداری در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی در ساری ادامه خواهد داشت.
   در این اردو که 10 ملی پوش حضور دارند، بهداد سلیمی و محمدرضا براری به عنوان دو وزنه بردار سنگین وزن مازندرانی حضور دارند.
   گفتنی است، در این بازدید کسری منوچهری معاون توسعه امور ورزشی و عباس رحیمی رئیس هیات وزنه برداری استان نیز حضور داشتند.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,020,116
تعداد بازدید امروز : 1,372
تعداد بازدید دیروز : 803
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.