جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • درخشش کشتی گیران مازنی در مسابقات نوجوانان جهان

   درخشش کشتی گیران مازنی در مسابقات نوجوانان جهان

   درخشش کشتی گیران مازنی در مسابقات نوجوانان جهان

   تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با درخشش کشتی گیران مازنی اش با اقتدار قهرمان رقابت های جهانی 2018 زاگرب کرواسی شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان که به میزبانی شهر زاگرب در کشور کرواسی برگزار شد، تیم ملی جمهوری اسلامی ایران با درخشش پنج کشتی گیر مازندرانی اش بااقتدار قهرمان جهان شد.
   در این دوره از مسابقات کشتی گیران مازندرانی موفق به کسب 2 مدال طلا و 3 مدال برنز شدند و نقش موثری در قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران پس از 22 سال در رقابتهای قهرمانی 2018 کرواسی داشتند.
   در این رقابت ها رحمان عموزاد خلیلی در وزن 45 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 110 کیلوگرم با برتری مقابل تمامی حریفان بااقتدار موفق به کسب دو مدال خوشرنگ طلا شدند و سید عرفان جعفریان در وزن 51 کیلوگرم، علی اکبر فضلی در 60 کیلوگرم و محمد کریمی در 65 کیلوگرم به عنوان سه کشتی گیر دیگر مازندرانی موفق به کسب مدال برنز شدند.
   تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان کشورمان با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۳ برنز با 152 امتیاز به مقام قهرمانی رقابت های کشتی آزد نوجوانان جهان در کشور کرواسی دست یافت، پس از جمهوری اسلامی ایران تیم های آمریکا روسیه نیز با 132 و 116 امتیاز دوم و سوم شدند.
   گفتنی است از 10 وزن تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران، 7 کشتی گیر مازندرانی بودند.
   در این پیکارها سید مراد محمدی و تقی داداشی به عنوان مربیان مازندرانی در کادرفنی و نیما صادقی نیز به عنوان داور از مازندران حضور داشت.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,658,606
تعداد بازدید امروز : 991
تعداد بازدید دیروز : 1,797
آخرین به روزرسانی : 1397/12/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.