جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری نخستین جشنواره عکس فوتبالی تحت عنوان (فوتبال و زندگی )

   برگزاری نخستین جشنواره عکس فوتبالی تحت عنوان (فوتبال و زندگی )

   برگزاری نخستین جشنواره عکس فوتبالی تحت عنوان (فوتبال و زندگی )

   اداره کل ورزش و جوانان با همکاری هیات فوتبال استان مازندران نخستین جشنواره عکس فوتبالی گرامی داشت هفته خبرنگار را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات ورزشی عکاسان فوتبالی برگزار خواهد کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران ؛
   محمد رضا ییلاقی اشرفی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در خصوص برگزاری این جشنواره اظهار داشت : با پیشنهاد هیات فوتبال استان مازندران و با همکاری دو سویه، نخستین جشنواره عکس فوتبالی تحت عنوان " فوتبال و زندگی " برگزار خواهد شد .
   ییلاقی افزود : طبق هماهنگی های صورت گرفته، جشنواره در دو بخش، آزاد ( تصاویری از صحنه های جذاب مسابقات لیگ های کشور تا استانی و شهرستانی ) و بخش ورزش محلات با هدف شناسایی فضاهای ورزشی برگزار خواهد شد که در بخش عکس های آزاد، عکس ها می توانند مربوط به مسابقات، فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی، فوتشال( آماتوری، فوتبال عمومی، فوتبال کارگری، فوتبال در محلات و … ) باشند.
   مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: آغاز ثبت نام و دریافت عکس ها از 20 تیر ۱۳۹7 می باشد و آخرین مهلت ثبت نام و دریافت عکس ها 5 مرداد ۱۳۹7 خواهد بود.
   ییلاقی اشرفی بیان کرد : علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس اینترنتی MzFootball@Gmail.Com به همراه مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس ثابت و تلفن همراه ارسال کنند.
   این مسئول در پایان گفت : بعد از ارسال تصاویر در دهه اول مرداد داوری آثار توسط عکاسان و کارشناسان مطرح کشور برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان و نامزدهای جوایز دهه اول مرداد 1397 از طریق سایت رسمی هیات فوتبال مازندران اعلام خواهند شد و همزمان با هفته خبرنگار اختتامیه این جشنواره نیز برگزار خواهد شد.
   مراحل شرکت در جشنواره:
   1.مطالعه دقیق و کامل فراخوان
   2.انتخاب عکس ها
   3.تغییر اندازه عکس ها (اندازه عرض 1400 پیکسل یا ارتفاع 1050 پیکسل باشد )
   4.ارسال عکس از طریق ایمیل جشنواره و شماره تلگرام
   موضوعات:
   جشنواره در دو سطح حرفه ای و مبتدی و با موضوعات زیر برگزار می شود:
   1.بخش آزاد ( مسابقات لیگ های کشور تا استانی و شهرستانی )
   2.بخش ورزش محلات با هدف شناسایی فضاهای ورزشی
   در بخش عکس های آزاد عکس ها می توانند مربوط به مسابقات، فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی، فوتشال( آماتوری، فوتبال عمومی، فوتبال کارگری، فوتبال در محلات و … ) باشند.
   در هر بخش می توان شش عکس (درمجموع ۱۲ عکس برای ۲ بخش) ارسال کرد. هر عکس را تنها در یک بخش می توان شرکت داد. عکس ها باید طبق تعاریف فراخوان باشند. عکس ها می توانند رنگی یا سیاه و سفید باشند.

   تقویم جشنواره:
   آغاز ثبت نام و دریافت عکس ها: 20 تیر ۱۳۹7
   آخرین مهلت ثبت نام و دریافت عکس ها: 5 مرداد ۱۳۹7
   داوری: مرداد 1397
   اعلام پذیرفته شدگان و نامزدهای جوایز: دهه اول مرداد 1397
   شورای اجرایی:
   رئیس جشنواره : حبیب حسین زادگان
   دبیر جشنواره: غلامرضا بهروان
   مدیر روابط عمومی : محمد رضا ییلاقی اشرفی
   مدیر اجرایی: مهدی رضی
   مسئول IT : آرمان رسول پور
   هیئت داوران:
   متعاقبلا اعلام خواهد شد.
   شرایط شرکت در جشنواره:
   ثبت نام:
   شرکت در جشنواره برای تمام عکاسان, اعم از حرفه ای و آماتور آزاد است.
   کپی رایت: عکس ها باید توسط فرایند عکاسی ثبت شده باشند.برگزارکننده مسئول استفاده غیر مجاز شرکت کنندگان از کپی رایت نمی باشند.
   اگر فرایند ثبت نام و عکس های ارسالی مطابق شرایط فراخوان نباشد, امکان شرکت عکس ها در داوری وجود ندارد.
   ثبت نام و ارسال عکس ها باید از طریق ایمیل رسمی و شماره تلگرام صورت گیرد. اطلاعات تکمیلی در سایت جشنواره, به آدرس MazandaranFootball.Com قرار می گیرد.
   اندازه عکس ها: اندازه بزرگترین ضلع عکس ۱۴۰۰ پیکسل باشد. (یعنی عرض یا ارتفاع هیچ عکسی از ۱۴۰۰ پیکسل بیشتر نباشد) عکس ها را کوچکتر هم ارسال نکنید زیرا در داوری کوچکتر دیده می شوند و امتیاز کمتری می گیرند.Quality عکس ها را بصورتی انتخاب کنید که حجم هر عکس از ۱ مگا بایت بیشتر نباشد. عکس ها باید با فرمت jpg ذخیره شوند. لطفا اندازه و حجم عکس ها را پیش از ارسال کنترل کنید.
   برای چاپ عکس های منتخب در سایز نمایشگاهی، پس از پذیرش اثر با عکاس تماس گرفته خواهد شد تا فایل آن را در اندازه بزرگترین سایز عکاسی شده با دوربین ارسال کند.

   داوری: داوری عکس ها با حضور برجسته ترین عکاسان و کارشناسان عکاسی کشور برگزار خواهد شد و در هر بخش، شش عکس هر شرکت کننده در شش دور مختلف به داوران نشان داده خواهد شد. طبق قوانین فیاپ، مدت زمانی که داوران یک عکس را می بینند با هم برابر بوده و تا پیش از مرحله انتخاب برندگان، داوران از رای یکدیگر اطلاعی ندارند. تنها در مرحله انتخاب برندگان است که داوران در مورد عکس ها با یکدیگر صحبت می کنند و رای گیری می شود. داوری بر مبنای پذیرش و رد انجام می گیرد. نظر هیات داوران قطعی است و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
   نام: هیچ اطلاعاتی از قبیل عنوان عکس، نام عکاس یا ... به داورها ارائه نمی شود. هیچ نوشته ای از قبیل عنوان عکس، نام عکاس یا .... در داخل عکس نباید باشد. عکس هایی که در داخل آنها این قبیل اطلاعات باشد از داوری حذف خواهند شد.
   مطابقت با تعریف بخش: عکس های هر بخش باید مطابق تعریف جشنواره در هر بخش باشد. درصورت نیاز می بایست فایل خام و بدون ویرایش عکس جهت بررسی مطابقت با تعریف به دبیرخانه ارائه شود. عکس هایی که در چارچوب تعاریف ارائه شده نباشد از داوری حذف خواهد شد.
   نمایشگاه: براساس فضای نمایشگاه، تعدادی از عکس ها در اندازه ۵۰*۷۰ سانتیمتر چاپ و به نمایش در می آیند.
   اختلاف: در صورت وجود هرگونه اختلاف در مورد انطباق با شرایط فراخوان و یا موارد مرتبط با عکس ها (مانند دریافت، پذیرش، انطباق، نتایج کسب شده در داوری و جایزه)، تصمیم برگزارکننده و داوران در مورد پذیرفتن یا رد کردن عکس ها، تصمیم نهایی است. هرگونه تخلف و نقض شرایط فراخوان حتی اگر ناشی از عدم درک صحیح فراخوان نیز باشد، می تواند به مراجع رسمی مختلف گزارش شود و نیز می تواند منجر به حذف عکس های متخلف از این جشنواره و سایر جشنواره ها شود. تصمیم گیری در مورد موارد پیش بینی نشده به عهده برگزارکننده است. شرکت در جشنواره به منزله پذیرش شرایط جشنواره است و امکان انصراف به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

   انطباق: اگر برگزارکننده با دلیل قانع کننده تشخیص دهد که عکسی مطابق قوانین و فراخوان جشنواره نیست، می تواند عکس را از جشنواره حذف نماید. عکس ها می بایست در چارچوب قوانین ایران باشد.
   جوایز بخش عکس های ورزشی:
   نفر اول: 700 هزار تومان
   نفر دوم: 500 هزار تومان
   نفر سوم: 300 هزار تومان
   اعلام نتایج:
   نتایج هر شرکت کننده به ایمیل وی ارسال خواهد شد. شرکت کنندگان باید در هنگام ارسال تصاویر یک ایمیل صحیح و شماره تماس در دسترس معرفی نمایند.

   استفاده از عکس ها:
   برگزارکننده مجاز به استفاده از تمام یا بخشی از عکس های پذیرفته شده در انتشارات مربوط به جشنواره، اعم از کتاب، سایت جشنواره و سایر موارد مرتبط با جشنواره است.

   راه های ارتباطی و تماس:
   آدرس سایت www.MazandaranFootball.Com
   آدرس دبیرخانه: استان مازندران - شهرستان ساری - میدان خزر - ابتدای کمربندی غربی - نبش طبیعت یک
   شماره تماس جهت هماهنگی بیشتر و ارسال تصاویر از طریق تلگرام : 09375919171
   ایمیل جشنواره : MzFootball@Gmail.Co
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,658,702
تعداد بازدید امروز : 1,087
تعداد بازدید دیروز : 1,797
آخرین به روزرسانی : 1397/12/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.