جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور استاندار ورزشکاران مازندرانی به بازی های آسیایی جاکارتا بدرقه شدند

   با حضور استاندار ورزشکاران مازندرانی به بازی های آسیایی جاکارتا بدرقه شدند

   با حضور استاندار ورزشکاران مازندرانی به بازی های آسیایی جاکارتا بدرقه شدند

   مراسم بدرقه ورزشکاران مازندرانی برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی با حضور استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در هتل المپیک تهران برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛
   مراسم بدرقه ورزشکاران، مربیان و داوران مازندرانی برای حضور درهجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی با حضور دکتر محمداسلامی استاندار و حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاونین اداره کل، برخی از روسای ادارات و هیات های ورزشی استان در هتل المپیک تهران برگزار شد.
   استاندار مازندران در این مراسم با بیان اینکه همه مردم ایران بویژه مازندرانی ها منتظر حماسه ای دیگر توسط شما عزیزان در بازی های آسیایی هستند، گفت: امید دارم با تعصب و غیرت شما قهرمانان در پیکارهای آسیایی جاکارتا نیز همچون دیگر مسابقات موفق و سربلند خواهید بود.
   در ادامه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه، مازندران یکی از استانهایی است که بیشترین نفرات را در بازی 2018 آسیایی جاکارتا دارد، تصریح کرد: کاروان ورزش مازندران در جاکارتای با 35 ورزشکار در 16 رشته ورزشی نسبت به بازی های گذشته بیشترین نفرات را دارد.
   وی با اشاره به اینکه تقریبا از دو سال پیش ستادی در اداره کل ورزش و جوانان استان برای شناسایی و
   و موفقیت ورزشکاران مازندرانی برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا شکل گرفت، خاطرنشان کرد: تلاش قهرمانان مازنی بر این است که با کسب بهترین و خوش رنگ ترین مدال برای کشورمان افتخارآفرینی کنند.
   شایان ذکر است، در هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا 2018 اندونزی 35 ورزشکار، 7 مربی و یک داور از مازندران به این مسابقات اعزام می شوند.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,085,922
تعداد بازدید امروز : 1,880
تعداد بازدید دیروز : 3,288
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.