جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره در بابلسر آغاز شد

   با حضور تیم هایی از 8 کشور جهان؛

   مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره در بابلسر آغاز شد

   مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره در بابلسر آغاز شد

   رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره به میزبانی استان مازندران و شهرستان بابلسر با حضور 20 تیم از 8 کشور جهان آغاز شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران, تور جهانی والیبال ساحلی با حضور تیم هایی از ۸ کشور در شهر بابلسر و در ساحل پارکینگ صفر آغاز شد.
   روز نخست این رقابت ها از بعداظهر روز سه شنبه ۱۷ مهر آغاز شد و پس از دیدارهای مقدماتی, تیم های پیروز به جدول اصلی بازیها راه یافتند.
   طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بازیهای جدول اصلی نیز از صبح چهارشنبه آغاز و تا روز جمعه ادامه خواهد یافت.
   در مسابقات تور بین المللی والیبال ساحلی تک ستاره, تیمهایی از کشورهای نروژ، اسلونی، لهستان، جمهوری چک، ساحل عاج، قزاقستان, تایلند و ایران باهم رقابت می کنند.
   شایان ذکر است, هشت تیم از ایران نیز در قالب تیم های ملی ایران، منتخب جوانان و امید به همراه ۱۲ تیم های خارجی در دو جدول مقدماتی واصلی با هم رقابت خواهند کرد.
   تیم های خارجی آزاد و برابر مقررات فدراسیون جهانی شرکت کردند و پیش بینی شده که به پنج تیم برتر مسابقات پنج هزار دلار جایزه اهدا ‌شود.
   اضافه می شود؛ والیبال ساحلی ورزشی المپیکی است که با مقرراتی مشابه والیبال بر روی شن برگزار می‌شود. در مسابقات رسمی والیبال ساحلی هر تیم از دو بازیکن تشکیل می‌شود و مربی و بازیکن ذخیره نیز حضور ندارند.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,810,895
تعداد بازدید امروز : 307
تعداد بازدید دیروز : 1,432
آخرین به روزرسانی : 1398/03/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.