جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اهدایی پیراهن استقلال به فرزند شهید مدافع حرم محمودآباد

   اهدایی پیراهن استقلال به فرزند شهید مدافع حرم محمودآباد

   پیراهن بازیکن تیم فوتبال استقال تهران، به تنها فرزند شهید مدافع حرم شهرستان محمودآباد تقدیم شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزرش و جوانان شهرستان محمودآباد/ فوتبال به‌ عنوان رشته ورزشی مورد علاقه اقشار مختلف مردم جای خود را به‌عنوان رسانه‌ای فراگیر نیز باز کرده است و انتقال مفاهیم و آموزه‌ها را نیز می‌توان از مسیر آن مورد توجه قرار داد.
   در همین راستا روز گذشته یکی از فوتبالیست های ارزنده تیم پایتخت نشین والبته مازندرانی با خانواده اولین شهید مدافع حرم شهرستان محمودآباد"شهید اسماعیل خانزاده"دیدار و گفت و گو کرد.
   میثم تیموری مدافع جدید تیم فوتبال استقلال تهران و یکی از فوتبالیست مازندرانی که اهل شهر سوادکوه است و مثل خیلی مازندرانی‌های دیگر در سطح اول فوتبال ایران بازی می‌کند،با حضور در روستای زنگی کلا از توابع بخش سرخ رود شهرستان محمودآباد با خانواده شهید مدافع حرم خانزاده دیدار و گفت و گو کرد
   تیموری درجریان این دیدار دراقدامی ارزشمند پیراهن تیم پر طرفدار استقلال تهران را به تنها فرزند شهید اسماعیل خانزاده"نرگس خانم" تقدیم کرد.
   شهید مدافع حرم «اسماعیل خان‌زاده» در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۶۳ در روستای زنگی‌کلاه بخش سرخ‌رود شهرستان محمودآباد استان مازندران چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۴ توسط تروریست‌های تکفیری در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,591,223
تعداد بازدید امروز : 1,195
تعداد بازدید دیروز : 1,754
آخرین به روزرسانی : 1397/12/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.