جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هشتمین جلسه شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

   با حضور مدیرکل و معاونین؛

   هشتمین جلسه شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

   هشتمین جلسه شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

   خسارات سیل به اماکن ورزشی, قانون منع بکارگیری بازنشستگان, گزار شهای عملکرد مناسبتهای خاص, مراسم تجلیل از مدال آوران بازیهای آسیایی و... محورهای مهم هشتمین جلسه شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان بود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان, هشتمین جلسه شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان در سال 1397 با حضور مدیرکل و معاونین و مسئولان این اداره در روز چهارشنبه 18 مهر برگزار شد.
   حبیب حسین زادگان در ابتدای این جلسه ضمن تسلیت مجدد درگذشت بهرام شفیع گزارشگر و مجری برنامه های ورزشی تلویزیون, فقدان اشخاصی مانند شفیع را همچون ضایعه برای جامعه ورزش دانستند.
   مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به سیل اخیر در استان خواستار پیگیری, ارزیابی و برآورد میزان خسارت به اماکن ورزشی شدند.
   وی در بخش دیگری از جلسه شورای معاونین, با تشریح ابعاد و نحوه اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان, دستورات لازم جهت اجرای صحیح این قانون در دستگاه ورزش استان و بخش های تابعه را صادر کرد.
   حسین زادگان به مدیران ادارات شهرستان ها هشدار داد در صورت عدم ارائه به موقع گزارشهای عملکردی ادارات شهرستانی در مناسبت های خاص, برخورد لازم صورت خواهد پذیرفت.
   لازم به ذکر است؛ مسئولان حاضر در جلسه درباره موضوعات و برنامه های مطروحه, به بحث و تبادل نظر پرداختند و در پایان این جلسه اعلام شد؛ مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی پس از محرم و صفر برگزار خواهد شد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,810,849
تعداد بازدید امروز : 261
تعداد بازدید دیروز : 1,432
آخرین به روزرسانی : 1398/03/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.