جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • لیگ تکواندو خردسالان پسر مازندران؛

   راه چوبی محمودآباد گام ‌اول را محکم برداشت

   راه چوبی محمودآباد گام ‌اول را محکم برداشت

   تیم راه چوبی تنها نماینده محمودآباد در لیگ ‌تکواندو خردسالان پسر استان مازندران در هفته اول توانست به پیروزی دلچسب دست برسد و گام ‌اول رقابت ها را محکم بردارد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان محمودآباد؛ فصل جدید لیگ تکواندو مازندران آغاز شد و تکواندوکاران خردسال استان برای رسیدن به سطوح ملی به رقابت پرداختند.
   قطار لیگ‌ تکواندو خردسالان پسر در فصل جدید با حضور ۱۶ تیم در محمودآباد و در سالن پهلوان حسین توکلی به راه افتاد.
   پس از مراسم‌ افتتاحیه که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد رقابت های باقی مانده لیگ از سر گرفته شد.
   در این رقابت ها محمودآباد بعد از سالیان دور یک‌ نماینده داشت و‌ تیم راه چوبی با مدیریت استاد عزیزی و دهقان و با حمایت های مجموعه راه چوبی که همواره سرمایه گذاری های خوبی در بخش ورزش دارند, پا به عرصه مسابقات گذاشت.
   راه چوبی چند سالی بود که در تکواندو ورود کرده بود و در لیگ پومسه بانوان بزرگسالان کشور نیز تیمداری می کرد اما امسال مصمم تر شد و در بخش پایه هم ‌تیمداری کرد.
   با این اوصاف روز گذشته تیم راه چوبی محمودآباد میزبان تیم اسدی فریدونکنار بود.
   مربی تیم‌ اسدی از چهره های ملی تکواندو و مربی سرشناس کشور است که با تیم اسدی چند سالی هست که در رقابت های تکواندو مدعی است.
   راه چوبی در اولین حضور خود در لیگ خردسالان استان خودی نشان داد و بهت همگان را بر انگیخت و به زعم خیلی ها زنگ خطر را برای سایر تیم ها به صدا در آورد.
   راه چوبی محمودآباد در تقابل با تیم اسدی فریدونکنار توانست مقتدرانه با نتیجه ۸بر ۲ به پیروزی برسد و‌ اولین شگفتی لیگ تکواندو را رقم زد.
   در این دیدار بغیر از اوزان اول و پنجم؛ در ۸ وزن دیگر تکواندو کاران راه چوبی موفق به شکست رقبای خود شدند.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان محمودآباد، آبتین احمدپور و عباس دهقان نیز از راه چوبی محمودآباد به ترتیب بعنوان فنی ترین بازیکن و سرپرست نمونه در هفته نخست لیگ معرفی شدند.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,660,943
تعداد بازدید امروز : 347
تعداد بازدید دیروز : 1,533
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.