جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مراسم اختتامیه کلاس مربیگری سطح یک فوتسال ایران در رستمکلا برگزار شد

   مراسم اختتامیه کلاس مربیگری سطح یک فوتسال ایران در رستمکلا برگزار شد

   کلاس مربیگری سطح یک فوتسال ایران به مدت 5 روزدر شهر رستمکلا برگزار شد که در پایان مربیان شرکت کننده موفق به اخذ مدرک مربیگری سطح یک ایران شدند .

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهر رستمکلا ؛ مراسم اختتامیه کلاس مربیگری سطح یک فوتسال ایران با حضور فرشاد آذری رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر ، اصغر زارع نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان رستمکلا ، حسین قزل سفلو مدرس ای اف سی و مسئول دپارتمان آموزش مربیان استان ، محمود سورتیچی پیشکسوت فوتبال مازندران ، حسینعلی شهابی رئیس هیئت فوتبال رستمکلا و امینی مدرس این دوره کلاس ها در دفتر اداره ورزش و جوانان رستمکلا برگزار شد .
   حسین قزل سفلو مدرس AFC در حاشیه این مراسم گفت : این دوره کلاس مربیگری پس از 5 روز تدریس توسط استاد امینی که یکی از برجسته ترین مدرسین فدراسیون فوتبال می باشد، در رستمکلا برگزار شد و امیدواریم شرکت کنندگان در این کلاس در سطح کشوری نیز به فعالیت بپردازند.
   وی در پایان با تشکر از برگزارکنندگان این دوره گفت : از آقای مهدی تاج ، دکتر ماجدی ، جباری تشکر ویژه ای داریم که روی استان مازندران نظر ویژه ای دارند و هر زمانی که کمکی خواستیم به فوتبال مازندران کمک قابل توجه ای داشتند .
   سورتیچی پیشکسوت فوتبال هم ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزار کننده این دوره به مربیان شرکت کننده گفت : مسئولیت شما خیلی بالاست و مسئولیتی به دوش شماست که باید اینده انسانهای دیگر را بسازید ، معلمی و مربیگری کار انبیا بود و خواهش من هم این است که این راه را درست پیش بگیرید .
   فرشاد آذری رئیس اداره ورزش و جوانان بهشهر نیز ضمن خسته نباشید به همه کسانی که در کلاس مربیگری حاضر بودند اظهار داشت : ورزش محافظت می خواهد و از شما خواهشمندم که از فرزندان و آشنایان خود مراقبت و مواظبت کنید ، درس ها را یاد بگیریم ، به روز باشید و از غافله عقب نمانید .
   امینی مدرس این دوره مربیگری نیز ضمن تشکر از مربیانی که پنج روز در این کلاس شرکت کردند از همه کسانی که از کوچک ترین حمایت دریغ نکردند هم تشکر ویژه ای داشت و به شرکت کنندگان گفت : فکر کنید که اولاد دیگران در دست شما امانت است و از ان امانت بدرستی مواظبت کنید .
   در پایان نیز مربیان حاضر در این دوره کلاس ها مدرک سطح یک ایران را بدست مسئولین و مهمانان این مراسم دریافت کردند .
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,660,955
تعداد بازدید امروز : 359
تعداد بازدید دیروز : 1,533
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.