جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد خبر داد:

   اتمام عملیات نصب نخستین دیواره سنگ نوردی درمحمودآباد

   اتمام عملیات نصب نخستین دیواره سنگ نوردی درمحمودآباد

   مسعود یوسفی از راه اندازی نخستین دیواره بولدرینگ سنگ نوردی در شهرستان محمودآباد خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد, مسعود یوسفی رئیس این اداره، با بیان اینکه دیوار بولدرینگ سنگ نوردی بزودی در این شهرستان افتتاح می شود، اظهار کرد: برای ساخت و نصب این دیواره بیش از 900 میلیون ریال هزینه شده است.
   رئیس ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد با بیان اینکه 105 متر مربع و 16 متر در طول و 5/30 ارتفاع دیواره جدید سگنوردی محمودآباد است، اذعان کرد: با توجه به اینکه علاقمندان زیادی در محمودآباد به ورزش کوهنوردی گرایش دارند ساخت این دیواره نیاز شهرستان بود.
   وی همچنین گفت: درصورت موافقت و با مساعدت شهرستانی، نصب دیواره ای بلند به ارتفاع 15 متر به عرض6 متر طبق استاندارهای کشوری به زودی در محوطه سالن ورزشی شهدای ترسیاب شهرستان محمودآباد نصب خواهد شد.
   این مقام مسئول جایگاه کوهنوردی محمودآباد را در سطح استان مطلوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد با نصب و راه اندازی دیواره سنگنوردی بتوانیم ورزشکاران این رشته پر طرفدار را افزایش دهیم.
   رئیس ورزش و جوانان شهرستان محموداباد اظهار کرد: به میمنت گرامیداشت هفته بسیج؛ با حضور مسئولان کشوری و استانی نخستین دیواره سنگ نوردی محمودآباد به بهره برداری می رسد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,660,947
تعداد بازدید امروز : 351
تعداد بازدید دیروز : 1,533
آخرین به روزرسانی : 1398/01/02
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.