جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران برگزار شد

   با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و فرمانده سپاه کربلا؛

   یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران برگزار شد

   یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران برگزار شد

   حسین زادگان در مراسم یادواره شهدای ورزشکار مازندران گفت: شهید مزدستان یکی از نخبگان مازندران بود که با حضوردر جبهه های جنگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران , حبیب حسین زادگان در مراسم یادواره شهدای ورزشکار استان مازندران با محوریت سردار شهید صادق مزدستان که در حسینیه عاشقان ثارالله قائمشهر برگزار شد گفت: توجه به مباحث فرهنگی و گرامیداشت یاد و نام شهدای ورزشکار یکی از وظایف مهم ما در دستگاه ورزش استان است.

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اظهار داشت؛ امسال دومین سالی است که ویژه برنامه یادواره شهدای ورزشکار در هفته بسیج برگزار می شود و امیدواریم بتوانیم هر ساله این یادواره را با محوریت یک شهید شاخص در یکی از شهرستان ها برگزار کنیم.

   حسین زادگان در ادامه با تقدیر از جایگاه شهید شاخص قائمشهر, صادق مزدستان افزود: این شهید یکی از نخبگان مازندران است که با حضور دلاورانه در جبهه های جنگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد و نام خود را در تاریخ این شهرستان ماندگار کرد.

   در پایان این مراسم که با حضور سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران و جمعی از مسئولین استانی ، شهرستانی ، کادر تیم نساجی مازندران ، ورزشکاران و احاد مختلف مردم برگزار شد, از چند تن از قهرمانان و خانواده های شهدا تجلیل به عمل آمد.

   لازم به ذکر است؛ سردار شهید صادق مزدستان متولد ۱۳۳۵ در تاریخ نهم دی ماه سال ۱۳۶۱ در حالی که تنها ۱۲ روز از ازدواجش می گذشت، در خط مرزی عین خوش و در جنگل امقر بر اثر صابت ترکش مین به ناحیه سر به شهادت رسید و پیکر مطهرش در گلزار شهدای قائمشهر به خاک سپرده شد.

   گالری
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,764,095
تعداد بازدید امروز : 1,322
تعداد بازدید دیروز : 1,471
آخرین به روزرسانی : 1398/03/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.