جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • کارگروه ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در محمودآباد برگزار شد

   کارگروه ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در محمودآباد برگزار شد

   نخستین نشست کارگروه ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی به ریاست اداره ورزش و جوانان و با حضور اعضای عضو این کارگروه در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان محمودآباد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد؛ نخستین جلسه هماهنگی کارگروه ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور یوسفی رئیس اداره و مسئول کارگروه ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و شرکت اعضای کارگروه متشکل از روسای هیأتها ورزشی،مسئول نمایندگی ورزش و جوانان سرخ رود، مدیر کانون بسیج ورزشکاران شهرستان روز سه شنبه سیزدهم آذرماه در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد برگزار شد.
   مسعود یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان در این نشست گفت: برنامه های متفاوتی نسبت به سنوات گذشته و تسهیل امور مربوط به زیر مجموعه های خود را باید در دستور کار داشته باشیم.
   وی افزود:برنامه های کمیته ورزش و جوانان اعم از ورزشی،فرهنگی،قهرمانی،عمرانی(افتتاح و کلنگ زنی) نسبت به سنوات گذشته با رویکرد چهل سال ورزش چهل سال افتخار تبیین و اجرا می گردد.
   رئیس اداره ورزش و جوانان اضافه کرد: سرانه فضای ورزشی سرخ رود 5/19 سانتی متر است که امسال با افتتاح پروژه های ورزشی فقط بخش دولتی این سرانه به 5/34 سانتی متر افزایش خواهد یافت و در شهرستان محمودآباد نیز این سرانه با افتتاح چند پروژه ورزشی بویژه مجموعه ورزشی شهدای غواص و پیست های سوارکاری و سالن های ورزشی افزایش دو برابری داشت.
   متولی ورزش و جوانان شهرستان ادامه داد: آنچه که مسلم است ورزش و جوانان پای ثابت تمام برنامه های شهرستانی و استانی بویژه مناسبتی است و برنامه های ویژه و شاخصی را هم برای چهلمین سالگرد انقلاب تدارک دیده است که به فراخور ایام برگزار می شود اما آنچه که خیلی اهمیت دارد این است که طبق گفته مدیر کل ورزش و جوانان مازندران ضرب آهنگ ورزش و جوانان شهرستان خوب و رو به جلوست .
   در ادامه پس از ارائه نقطه نظرات و برنامه ها توسط روسای هیأتهای ورزشی ویژه چهلمین سالگرد انقلاب مصوباتی اتخاذ و لازم الإجرا گردید.
   گالری
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,764,148
تعداد بازدید امروز : 1,375
تعداد بازدید دیروز : 1,471
آخرین به روزرسانی : 1398/03/05
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.