جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری مراسم اختتامیه کلاس مربیگری درجه B ایران در شهر رستمکلا

   برگزاری مراسم اختتامیه کلاس مربیگری درجه B ایران در شهر رستمکلا

   کلاس مربیگری درجه B فوتبال ایران به مدت ۱۰ روز در شهر رستمکلا برگزار شد که در پایان مربیان شرکت کننده موفق به اخذ مدرک مربیگری سطح B فوتبال ایران شدند .

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهر رستمکلا؛ مراسم اختتامیه کلاس مربیگری سطح B فوتبال ایران با حضور غلامرضا بهروان رئیس هیأت فوتبال استان مازندران ، اصغر زارع نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان رستمکلا ، حسین قزل سفلو مدرس ای اف سی و مسئول دپارتمان آموزش مربیان استان ، محمود سورتیچی پیشکسوت فوتبال مازندران ، حسینعلی شهابی رئیس هیئت فوتبال رستمکلا و سید کریم میری عضو شورای اسلامی شهر رستمکلا در سالن امفی تئاتر کتابخانه عمومی آیت الله ایازی رستمکلا برگزار شد .
   حسین قزل سفلو مدرس AFC در حاشیه این مراسم گفت : این دوره کلاس مربیگری بمدت ۱۰ روز در رستمکلا برگزار شد که امیدواریم تک تک شما عزیزان در سطح کشوری فعالیت کنید. وی در پایان نیز از حضور تمامی مدعوین ، غلامرضا بهروان ، هیئت فوتبال رستمکلا ، سورتیچی و پیشکسوتان فوتبالی بهشهر و رستمکلا تقدیر و تشکر کرد.
   غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران ضمن تبریک به مربیان جهت اخذ مدرک مربیگری گفت : در کنار این مدرک سطح علمی خود را بالا ببرید که شماها برای این فوتبال خیلی مهم هستید .
   وی افزود : هرگز تصویر ذهنی خوبی که از خود برای بازیکنان ساختید با وعده های پوچ آنها را خدشه دار نکنید ، امیدوارم که همگی مربیان موفق باشند و این مسیر را بدرستی طی کنند و احترام به قوانین ، احترام به بازیکن ، احترام به مربی ، احترام به داور و احترام به حریف را فراموش نکنید .
   در پایان نیز هیأت فوتبال شهر رستمکلا با اهداء هدیه ای به آقای بهروان و سورتیچی از آنها تقدیر کرد و همچنین مربیان حاضر در این دوره کلاس ها نیز مدرک سطح B ایران را بدست مسئولین و مهمانان این مراسم دریافت کردند.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,093,085
تعداد بازدید امروز : 449
تعداد بازدید دیروز : 3,820
آخرین به روزرسانی : 1398/09/20
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.