جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بهره برداری از سالن چند منظوره ورزشی مرحوم امینی چالکش تنکابن

   با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی؛

   بهره برداری از سالن چند منظوره ورزشی مرحوم امینی چالکش تنکابن

   بهره برداری از سالن چند منظوره ورزشی مرحوم امینی چالکش تنکابن

   با حضور احمد حسین زادگان استاندار، سالن ورزشی چند منظوره چالکش تنکابن در زمینی به مساحت 988 متر مربع به بهره برداری رسید

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور احمد حسین زادگان استاندار، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، شریعت نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان محلی، سالن ورزشی چند منظوره مرحوم علی اصغر امینی در روستای چالکش شهرستان تنکابن به بهره برداری رسید.
   استاندار مازندران در این مراسم ضمن تشکر از خانواده مرحوم امینی به جهت اهداء زمین برای احداث این سالن ورزشی گفت : برگزاری چنین مراسماتی برای بهره برداری از پروژه ها به این جهت است که دستاوردهای نظام برای نسل جوان توصیف شود و به مردم بگوئیم که در حال تلاش برای خدمت به آنها هستیم تا القائات و تبلیغات رسانه ای دشمن، موجب ایجاد یاس در جامعه نشود.
   احمد حسین زادگان با اشاره باینکه در برخی حوزه ها دچار مشکل هستیم که باید صادقانه با نسل جدید مطرح کنیم افزود؛ باید جوانان را در برنامه های اینگونه وارد کنیم و با سپردن برخی امور به مردم، امید اجتماعی را در جامعه ایجاد کنیم.
   وی در ادامه با تاکید بر توسعه سمن ها و سازمان های مردم نهاد گفت : در همه دنیا و کشورهای توسعه یافته از ظرفیت مردم برای پیشبرد امور استفاده می شود و به همین جهت باید به سمت ارتقاء کمی و کیفی سمن ها در کشور باشیم تا مردم نیز در حوزه های مختلف نقش آفرین باشند.
   وی افزود؛ نظام مقدس ما دستاوردهای بسیاری داشت که مهم ترین آن استقلال است اما در زمینه های نانو، نظامی، ریاضی و فیزیک و ... پیشرفت های بزرگی داشتیم که باید همه این دستاوردها به نسل جدید منتقل شود.
   حسین زادگان در پایان گفت : بیش از 5 هزار پروژه نیمه تمام از دولت های قبل بجای مانده که تلاش داریم تا تکمیل آن طرح ها پروژه جدیدی تعریف نشود.
   حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در ابتدای این مراسم با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب گفت : این پروژه در سال 1391 در زمینی به متراژ 988 مترمربع که از سوی خانواده مرحوم امینی اهداء شد آغاز شد و برای ساخت آن 720 میلیون تومان منابع هزینه شد.
   وی گفت : پنج پروژه دیگر نیز در شهرستان تنکابن در دست ساخت داریم که سالن کشتی و خوابگاه ورزشی تنکابن از آنجمله است و تاکنون نیز 3.300 میلیارد تومان هزینه شده است و نیازمند به 8 میلیارد تومان منابع دیگر برای تکمیل این پروژه ها هستیم.
   وی با قدردانی از تلاش های شمس الله شریعت نژاد نماینده محترم شهرستان تنکابن از دستگاه ورزش و جوانان افزود : برای بهره برداری از این سالن ورزشی واحد فنی و مهندسی و پیمانکار محترم نیز زحمات بسیاری کشیده اند که شایسته تقدیر هستند.
   حسین زادگان تنکابن را سرشار از استعدادهای ناب ورزشی دانست و اظهار داشت؛ در رشته تکواندو، کشتی، ووشو، کاراته و ... این شهرستان بسیار مستعد است و امیدواریم این سالن های ورزشی بتواند در پرورش و تقویت ورزش قهرمانی این شهرستان تاثیرگذار باشد.
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان خطاب به حاضران گفت : تا پایان دهه فجر 45 پروژه ورزشی تحویل مردم استان خواهد شد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,920,496
تعداد بازدید امروز : 947
تعداد بازدید دیروز : 1,597
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.