جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • بیانیه مشترک ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران مازندران به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن

   بیانیه مشترک ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران مازندران به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن

   بیانیه مشترک ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران مازندران به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن

   ورزش و جوانان مازندران و بسیج ورزشکاران این استان، در بیانیه مشترکی خواستار حضور گسترده جامعه ورزش در راهپیمایی 22 بهمن شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در بیانیه مشترک این اداره کل و بسیج ورزشکاران مازندران به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب و راهپیمایی 22 بهمن آمده است:
   بسم الله الرحمن الرحیم
   22 بهمن روز به ثمر نشستن نهال شکوهمندی است که در سایه یکپارچگی ملتی بزرگ وآزاده بدست آمد. ملتی همدل که با پیروی از آرمان های معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) در مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.
   اکنون و با گذشت چهار دهه از آن پیروزی تاریخی، که برخاسته از اراده واقعی مردم، رهبری فرانگر و تجربه بی بدیل 8 سال دفاع مقدس ثابت کرده که ایران اسلامی وجودی است یکپارچه و در سایه پروردگار حیات خود را در جهت عدل و آزادگی پیش خواهد برد.
   اکنون آن انقلاب تاریخی، در حالی چهلمین سال پیروزی خود را می بیند که وعده الهی بنیانگذار انقلاب اسلامی، مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته البته با الگوپذیری از حرکت عظیم ملت ایران روز به روز بیشتر در حال تحقق است.
   اداره کل ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران مازندران، از همه ورزشکاران ، جوانان و بسیجیان استان دعوت می نماید در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند، همگام با مردم شهیدپرور و مسئولین در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن شرکت نموده تا پیام روشنی به همه دشمنی ها و توطئه ها علیه این ملت انقلابی داشته باشند.
   والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
   .
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,920,444
تعداد بازدید امروز : 895
تعداد بازدید دیروز : 1,597
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.