جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سال 97 با کسب 545 مدال، رکورد قبلی ورزش مازندران در کسب مدال را ارتقا دادیم

   مدیرکل ورزش و جوانان در برنامه زنده افق روشن شبکه تبرستان:

   سال 97 با کسب 545 مدال، رکورد قبلی ورزش مازندران در کسب مدال را ارتقا دادیم

   سال 97 با کسب 545 مدال، رکورد قبلی ورزش مازندران در کسب مدال را ارتقا دادیم

   حبیب حسین زادگان عصر روز چهارشنبه 21 فروردین میهمان برنامه تلویزیونی افق روشن در شبکه تبرستان بود و در خصوص مسائل ورزش و جوانان به مردم استان گزارشی ارائه کرد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان روز چهارشنبه با حضور در استودیو پخش برنامه افق روشن شبکه تبرستان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این دستگاه در حوزه ورزش و جوانان به مردم استان به سئوالات مجری برنامه نیز پاسخ داد.
   حبیب حسین زادگان با تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه ورزش گفت: سال گذشته با همت و تلاش ورزشکاران، مربیان و عوامل دیگر 545 مدال کسب کردیم و رکورد قبلی که مربوط به مازندران بود ارتقاء یافت.
   وی افزود؛ در گذشته فقط در چند رشته شاخص ورزشی مدال آوری داشتیم اما اکنون ورزشکاران در بیش از 30 رشته ورزشی برای استان مدال کسب می کنند.
   این مقام مسئول در حوزه ورزش استان در پاسخ به سئوالی درباره ورزش بانوان ضمن تاکید بر اهمیت توسعه ورزش بانوان گفت : تعداد قابل توجهی از مدال های کسب شده استان، توسط بانوان ورزشکار بدست آمد و برای افزایش حضور بانوان در این بخش نیازمند توسعه زیرساخت ها هستیم.
   حسین زادگان در پاسخ به سئوال دیگر مجری برنامه افق روشن درباره تیم داری و مشکلات بخش خصوصی در ورزش، حضور نساجی مازندران در لیگ برتر فوتبال کشور را یکی از خواسته های مهم مردم استان دانست و افزود؛ با صعود نساجی به لیگ برتر یکی از خلاء های ورزشی برطرف شد که این مهم در سایه تلاش های صورت گرفته در بخش های مختلف و کمک های بخش خصوصی بود. اما در بحث تیم داری و اسپانسری مشکلاتی در ورزش وجود دارد که باید برای برطرف کردن آن برنامه ریزی کنیم.
   وی در ادامه ی این گفتگوی زنده تلویزیونی نقش هیات ها را توسعه ورزش مهم خواند و بیان داشت : حدود 47 هیات ورزشی فعال در استان داریم که نشان می دهد ورزش مازندران بصورت متوازن در حال رشد است.
   مدیرکل ورزش و جوانان در پایان با تاکید براینکه ورزش مازندران چشم امید ورزش کشور است، چشم انداز ورزش استان در سال 98 را تمرکز برای کسب سهمیه المپیک در رشته های مختلف ورزشی دانست و گفت : خوشبختانه ورزش قهرمانی مازندران جایگاه خود را در کشور دارد و در بحث ورزش همگانی هم سال گذشته اقدامات خوبی صورت گرفته است.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,817,388
تعداد بازدید امروز : 178
تعداد بازدید دیروز : 1,831
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.