جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • علیرغم مشکلات بودجه ای، سال 97 دستاوردهای بزرگی داشتیم

   حسین زادگان در جمع همکاران ورزش و جوانان مازندران :

   علیرغم مشکلات بودجه ای، سال 97 دستاوردهای بزرگی داشتیم

   علیرغم مشکلات بودجه ای، سال 97 دستاوردهای بزرگی داشتیم

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تقدیر از دستاوردهای همکاران این دستگاه تاکید کرد؛ موفقیت های بدست آمده در صورتی بود که با مشکلات بودجه ای روبرو بودیم

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، ظهر روز چهارشنبه همزمان با وزارت ورزش و جوانان و سایر دستگاههای استانی کشور به مناسبت اعیاد شعبانیه و سال جدید مراسم جشنی همراه با سخنرانی و مدیحه سرایی و تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، با حضور مدیرکل، معاونین ستادی و کارکنان دستگاه ورزش در نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

   حبیب حسین زادگان در این مراسم با تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه، وقوع حادثه سیل و جان باختن تعدادی از هموطنان را نیز تسلیت گفت.

   وی با بیان اینکه سال سختی را به لحاظ مالی پشت سر گذاشتیم افزود؛ اعتبارات مناسب نقش قابل توجهی در موفقیت یک سازمان دارد، اما با تلاش همکاران در معاونت توسعه منابع و صرفه جویی های صورت گرفته، کمبود بودجه لمس نشد و خوشبختانه تا پایان سال وظایف و تکالیف را بصورت قابل قبولی انجام دادیم تا مردم احساس نکنند دستگاه ورزش با مشکلات مالی و بودجه ای روبرو است.

   حسین زادگان ضمن تشکر از همه همکاران در واحد فنی و مهندسی و عمرانی گفت : سال گذشته پروژه های بسیار خوب و کلیدی به اتمام رسید و در این زمینه پیشرفت های خوبی داشتیم. صعود نساجی به لیگ برتر موجب شد تا با همت استاندار وقت آقای اسلامی، در اقدامی ضربتی در صورتیکه پیش بینی بودجه ای هم وجود نداشت، بحمدالله تکمیل شد و رضایت مردم قائمشهر و مردم استان را در پی داشت.

   از سویی با توجه به شرایط موجود توسعه ورزشگاه 7 تیر بابل نیز در دستور کار قرار گرفت و امروز خوشحالیم که توسعه و بازسازی ورزشگاه شهید وطنی و هم 7 تیر در کمتر از یکسال صورت گرفت که در مباحث فنی و مهندسی منحصر بفرد است.وی در ادامه گفت: استادیوم نوشهر در غرب مازندران که از محل بودجه مصوب سفر رهبری است تا خرداد ماه به بهره برداری خواهد رسید که در این راستا از تلاش های بسیج ورزشکاران نیز تشکر می نمایم.

   وی در جمع همکاران ورزش و جوانان مازندران تاکید کرد : اگر نبود تلاش، همت و کار جهادی همکاران بنده در ورزش و جوانان نمی توانستیم در زمینه سخت افزاری به این دستاوردهای بزرگ برسیم و باید از همه ی دلسوزان و زحمت کشان سپاسگذار باشیم.

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت : تلاش کردیم نگاه عدالت محوری در همه شهرستان ها داشته باشیم که رضایت مسئولان محلی از عملکرد دستگاه ورزش موید این مسئله است.

   وی در ادامه با تقدیر از زحمات همکاران در معاونت توسعه ورزشی افزود؛ در باشگاه داری، نظارت بر فعالیت های ورزشی و پرورش و ساماندهی قهرمانان نیز عملکرد خوبی داشتیم.

   حبیب حسین زادگان با چشمگیر دانستن گسترش ورزش همگانی در استان اظهار داشت؛ با توجه به منویات مقام معظم رهبری، توفیقات قابل توجهی در بحث ورزش همگانی داشتیم و در این زمینه تلاش های خوبی در استان صورت گرفت که به ارتقای وضعیت سلامت و تحرک بیشتر افراد جامعه منجر شد که از این بابت از همه همکاران در ستاد و شهرستان کمال تشکر را دارم.

   وی در تشریح فعالیت فرهنگی این دستگاه در سال 97 گفت : کارهای بسیار خوبی در بحث فرهنگی و جوانان صورت گرفت اما عملکرد این دستگاه در سیل شمال کشور و کمک ورزشی ها و جوانان به سیل زدگان یکی از شاخص ترین دستاوردها در بعد فرهنگی بود و بعنوان یک مدل ملی و الگو در سطح ادارات کل سراسر کشور به نمایش گذاشته شد. البته در مقوله ساماندهی سازمان های مردم نهاد نیز فعالیت های خوبی صورت گرفت و در سال 98 نیز انشاالله ادامه پیدا خواهد کرد.

   این مقام مسئول در ورزش استان، عملکرد ورزش بانوان در سال گذشته را خوب توصیف کرد و گفت: موفقیت های بانوان در ورزش روز به روز بیشتر می شود و این مسئله چه در ورزش قهرمانی و چه ورزش همگانی مشهود است.

   مدیرکل ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد با توجه باینکه سال 98 نیز سال سختی را به لحاظ بودجه ای در پیش رو داریم و از طرفی سال کسب سهمیه و چشم انداز ورزش قهرمانی است، همه همکاران در سال جاری نیز با تلاش و همدلی ماموریت هایشان را پیش ببرند چراکه ماموریت های این دستگاه وحدت آفرین است و موجب تقویت روحیه همدلی و وحدت در جامعه خواهد شد.

   وی در پایان ضمن تشکر مجدد از تلاش همه همکاران ورزش و جوانان بویژه همکارانی که به بازنشستگی نائل آمدند برای همگان سالی خوب و پرامید را آرزو کرد.
   لازم به ذکر است در پایان این مراسم، از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان شاغل در دستگاه ورزش و جوانان نیز تجلیل بعمل آمد.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,817,376
تعداد بازدید امروز : 166
تعداد بازدید دیروز : 1,831
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.