جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین جلسه اداره ورزش و جوانان با روسای هیاتهای ورزشی شهرستان نور برگزار شد

   اولین جلسه اداره ورزش و جوانان با روسای هیاتهای ورزشی شهرستان نور برگزار شد

   کلیج در جلسه با روسای هیاتهای ورزشی نور گفت : این شهرستان پتانسیل بیشتری در زمینه های ورزشی دارد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نور؛ اولین جلسه اداره ورزش و جوانان با روسای هیاتهای ورزشی شهرستان نور روز سه شنبه 10 اردبیهشت در سالن اجتماعات اداره برگزار گردید.

   ابتدای این نشست روسای هیات های ورزشی شهرستان، شاخص عملکرد سال97 خود را ارائه دادند و به اعلام برنامه های سال 98 هیات خود پرداختند.

   در ادامه این جلسه نیز کلیج رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن خوش آمدگویی به حضار و تبریک هفته معلم و روز جهانی کارگر از فعالیتهای هیات های ورزشی این شهرستان تشکر کرد و گفت: سال گذشته عملکرد هیات ها خوب و مناسب بود ولی با توجه به پتانسیل این شهرستان جای توسعه و پیشرفت بیشتری در زمینه ورزشی وجود دارد .

   کلیج افزود؛ نگاه ما باید به کسب مدال های کشوری و آوردگاه های بین المللی باشد.

   رئیس ورزش و جوانان نور بیان داشت؛ برای رسیدن به توسعه بیشتر، هیات ها باید مواردی از جمله کامل کردن ساختار هیات مربوطه، توجه به بخش آموزش و تربیت مربیان جدید و بروز کردن علم و آگاهی مربیان قدیم و ارتقاء آنان، برگزاری جلسات با هیات های استانی، استفاده از ظرفیت های بخش خصوص در زمینه حمایت از ورزش، اهمیت دادن به موضوع استعدادیابی و تعامل با آموزش و پرورش و دانشگاهها و... را مدنظر قرار دهیم.

   در پایان نیز با توجه به کارشناسی بعمل آمده از سوی کارشناسان اداره از هیات کوهنوردی شهرستان نور به جهت برگزاری کلاسهای آموزشی و هیات اسکیت نیز به دلیل حضور فعال در برنامه های اداره و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی با اهداء لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.

   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,078,041
تعداد بازدید امروز : 2,924
تعداد بازدید دیروز : 2,621
آخرین به روزرسانی : 1398/09/13
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.