جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هیات انجمن های ورزشی مازندران بازهم در صدر ایستاد

   مازندران رتبه یک کشور را بدست آورد؛

   هیات انجمن های ورزشی مازندران بازهم در صدر ایستاد

   هیات انجمن های ورزشی مازندران بازهم در صدر ایستاد

   هیات های ورزشی استان مازندران معمولاً یکی از تاثیرگذارترین منابع پرورش استعداد برای ورزشکاران ملی هستند اما کسب پی در پی مقام برتر در کل کشور برای هیات انجمن های ورزشی مازندران نشان از تلاش های بی وقفه در این هیات ورزشی است

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، محمد علی پور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی کشور در نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد هیات انجمن های ورزشی این استان در ارزیابی عملکرد سالانه فدراسیون، بازهم رتبه یک کل کشور را کسب کرد.
   یاسر سلیم بهرامی رئیس جوان هیات انجمن های ورزشی استان مازندران را می توان یکی از پرتلاش ترین روسای هیات های استان نامید و این مهم نه تنها در برگزاری مسابقات رشته های مختلف، سازماندهی مناسب و توسعه زیرساخت های ورزشی این هیات دیده شده است بلکه در امداد رسانی سیل اخیر نیز بسیار مشهود بود و نمره قابل قبولی در احساس مسئولیت و فعالیت برای یاری رساندن به سیل زدگان مازندران و گلستان داشتند.
   گرچه این موفقیت ها حاصل کار گروهی و تلاش کمیته های مختلف انجمن های ورزشی مازندران است اما نیروی جوانی، تحصیلات، کمک و مشاوره از پیشکسوتان، تعامل مناسب با دستگاه ورزش و ارگان ها و نهاد های دیگر و ... موجب شد تا سلیم بهرامی بتواند ظرفیت های رشته های مختلف ورزشی این هیات را بهتر به جامعه معرفی کند و جوانان بیشتری را در مازندران جذب ورزش نماید.
   جا دارد که این موفقیت را ابتدا به همه آنها که به جوانان باور دارند و اعتماد می کنند و سپس به همه جامعه ورزش استان ازجمله زحمت کشان هیات انجمن های ورزشی مازندران تبریک عرض کنیم.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,969,305
تعداد بازدید امروز : 1,467
تعداد بازدید دیروز : 1,384
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.