جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه ستاد المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو در دستگاه ورزش مازندران تشکیل شد

   جلسه ستاد المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو در دستگاه ورزش مازندران تشکیل شد

   جلسه ستاد المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو در دستگاه ورزش مازندران تشکیل شد

   با تشکیل جلسه ستاد المپیک و پارالمپیک توکیو 2020 در اداره کل ورزش و جوانان و معرفی کمیته ها مختلف، سازماندهی این رویداد در استان ورزشی مازندران وارد فاز جدیدی شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، با حضور عادل عالیشان، حسین دلیری و مریم فرج پور، معاونین این اداره کل و کارشناسان حوزه ورزش، جلسه ستاد المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو در سالن جلسات شهید زرهون برگزار شد.
   مسئولان حاضر در این جلسه با تاکید بر کار علمی و برنامه ریزی دقیق برای المپیک و پارالمپیک آینده اظهار داشتند؛ خروجی این جلسات باید به نحوی باشد که ورزشکاران ما با کمترین دغدغه در مسابقات پیش رو چه در کسب سهمیه و چه حضور در المپیک و پارالمپیک شرکت نمایند.
   ارتباط مستمر با هیات های ورزشی، زمانبندی دقیق ، جلوگیری از موازی کاری و هدر رفت زمان و انرژی نیروهای متخصص و استفاده از ظرفیت پیشکسوتان و تجربیات گذشته، در این زمینه ازجمله موارد مطرح شده توسط معاونین اداره کل ورزش و جوانان مازندران در جلسه ستاد المپیک و پارالمپیک 2020 بود.
   همچنین با بررسی های صورت گرفته در معاونت توسعه امور ورزشی، کمیته های مختلف این رویداد نیز تشکیل و مسئولان کمیته ها نیز در این جلسه معرفی شدند.
   در ادامه این جلسه، کارشناسان و نخبگان این حوزه نیز راهکارها و برنامه ریزی های مورد نیاز برای حضور هرچه موفق تر ورزشکاران مازندرانی در المپیک و پارالمپیک آینده را ارائه دادند و موضوعات و چالش های این مسیر به بحث و بررسی گذاشته شد.
   گفتنی است؛ کاروان اعزامی ایران در المپیک گذشته(ریو) 8 مدال کسب کرد که ورزشکاران استان مازندران سهم 40 درصدی در این موفقیت ها داشتند.
   در پارالمپیک ریو نیز 24 مدال کسب کردیم که سهم استان مازندران 8 مدال بوده است.
   البته کاهش اوزان در رشته های کشتی و وزنه برداری و خداحافظی برخی از ورزشکاران دارای امید کسب مدال، نگرانی های را برای جامعه ورزش بوجود آورد اما جوانان ورزشکار مازندران هیچوقت قابل پیش بینی نیستند و همیشه کاروان مازندرانی ها در المپیک و پارالمپیک امیدوار و درخشان ظاهر شده است.
   گالری
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,020,102
تعداد بازدید امروز : 1,358
تعداد بازدید دیروز : 803
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.