جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام مدیرکل ورزش و جوانان به مسئولان، خبرنگاران و کارکنان صداوسیمای مرکز مازندران ابلاغ شد

   به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار؛

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان به مسئولان، خبرنگاران و کارکنان صداوسیمای مرکز مازندران ابلاغ شد

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان به مسئولان، خبرنگاران و کارکنان صداوسیمای مرکز مازندران ابلاغ شد

   به مناسبت هفته خبرنگار، سرپرست روابط عمومی و سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان که حامل پیام مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بودند در بخش های مختلف صداوسیما حضور یافتند و با مسئولان و خبرنگاران دیدار کردند

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، محمدرضا ییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان، سجاد یگانه سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و همکاران روابط عمومی این اداره کل، با حضور در بخش های مختلف صداوسیمای مرکز مازندران ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط مدیران، کارکنان و خبرنگاران رسانه ملی، پیام مدیرکل ورزش و جوانان را به همه زحمت کشان عرصه رسانه و خبر ابلاغ کردند.
   مسئولان اداره کل ورزش و جوانان مازندران، با حضور در معاونت های سیما، صدا و خبر، ضمن تبریک هفته خبرنگار به کارکنان این معاونت ها به دیدار معاونین صداوسیما رفتند و ضمن ابلاغ پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان، درباره مسائل مورد علاقه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
   محمدی معاون سیمای صداوسیمای مازندران در این دیدار ضمن خیرمقدم به سرپرستان معاونت فرهنگی و جوانان و روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گفت : اتفاقات خوبی را در تلویزیون شاهد خواهیم بود و نگاه ما به ورزش همواره مثبت، شفاف و حمایتی بوده است.
   وی افزود؛ نقد بستر توسعه است و نقدهایی که در رسانه ملی صورت می گیرد معمولاً از سر دلسوزی و برای برطرف شدن اشکالات است و مسئولان صداوسیمای مازندران نیز همواره بر نقد منصفانه و دقیق تاکید داشته اند.
   معاون سیمای صداوسیمای مازندران با اشاره باینکه در زمینه ورزش همگانی دغدغه مندی وجود دارد بیان داشت؛ برای توسعه ورزش همگانی پای کار هستیم و ترویج این مهم را با هدف سلامتی شهروندان وظیفه می دانیم.
   محمدی در ادامه بیان داشت؛ ورزش یک رکن است و در راستای ترویج فرهنگ ورزش جای خالی برخی مستندهای چهره های نام آور ورزشی احساس می شود و برای این منظور نیازمند حمایت دستگاه های ذیربط هستیم.
   دارابی معاون صدای صداوسیمای مرکز مازندران نیز در دیدار مسئولان ورزش و جوانان مازندران گفت : درباره ورزش هرچه انجام بدهیم کم است چونکه اعتقاد داریم نیاز جامعه است و برای ایجاد نشاط و سلامتی در میان شهروندان باید فرهنگ ورزش را تبلیغ و ترویج کنیم.
   وی بروز بودن رسانه را یک اصل دانست و تاکید کرد؛ مردم علاقه دارند حرف نو و جدید بشنوند و در این راستا تلاش داریم مدیران و برنامه سازان مسائل علمی و دانسته های نوین را در ساخت برنامه ها مورد توجه قرار دهند.
   وی با اعلام آمادگی برای همکاری بیش از پیش با دستگاه ورزش و جوانان برای پوشش دادن رویدادهای این حوزه گفت: برای ساخت برنامه های با کیفیت تر و تخصصی تر نیازمند حمایت مسئولان هستیم .
   محمدرضا ییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان نیز در دیدار معاونین صداوسیما مرکز مازندران ضمن تاکید بر افزایش سطح همکاری های فی مابین گفت : شعار، "مازندران پیشرو در ورزش و پیشگام در فرهنگ سازی" که در برنامه های فرهنگی ورزشی خود از آن استفاده می کنیم، نشانه آنست که دغدغه فرهنگی در مسئولان ورزش و جوانان وجود دارد و اعتقاد داریم جریان سازی در ورزش میسر نیست مگر با تعامل میان دستگاه های فرهنگ ساز ازجمله صداوسیما که میزان تاثیری گذاری آن در جامعه هدف، مشهود است.
   ییلاقی اشرفی با اشاره به میزبانی استان مازندران برای برگزاری نخستین رویداد پاک ورزی ساحلی، گفت : این ورزش مردم را به پاکسازی محیط زیست و ورزش کردن تشویق می کند و از اینرو با توجه به شرایط استان مازندران هم در بحث ورزشی و هم حفاظت از محیط زیست می طلبد که صداوسیما برای پوشش این رویداد از همه ظرفیت های خود استفاده کند تا در این حرکت فرهنگ ساز مشارکت جدی و پررنگ داشته باشد.
   سجاد یگانه سرپرست روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان در دیدار با معاونین صداوسیمای استان مازندران با تبریک هفته خبرنگار و تقدیر از فعالیت های کارکنان رسانه ملی جهت پوشش مسابقات و رویدادهای ورزشی و فرهنگی گفت : از نگاه مثبت معاونین صداوسیما به مقوله ورزش و جوانان سپاسگذاریم و قطعاً کمبودها و کاستی ها با مشاوره ها و رهنمودهای عزیزان مرتفع خواهد شد.
   وی افزود؛ معتقدم ظرفیت افزایش و ارتقاء سطح تعاملات در هر دو دستگاه وجود دارد و امیدوارم در سایه حمایت های صداوسیمای مرکز استان مازندران از حوزه ورزش و جوانان، شاهد شکوفا شدن استعدادهای ناب جوانان این استان در حوزه ورزش باشیم.
   لازم به ذکر است؛ سرپرستان معاونت فرهنگی و جوانان و روابط عمومی و هیات همراه با حضور در واحدهای مختلف صداوسیمای مرکز مازندران ازجمله تحریریه اخبار، با اهداء شاخه گل، هفته خبرنگار را به همه زحمت کشان عرصه رسانه تبریک گفتند.
   گالری
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,081,129
تعداد بازدید امروز : 375
تعداد بازدید دیروز : 2,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/13
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.