جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مجموعه فرهنگی و ورزشی ستاره پیشرو سلامت در شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید + تصاویر

   به مناسبت هفته دولت و توسط معاون اول رئیس جمهور :

   مجموعه فرهنگی و ورزشی ستاره پیشرو سلامت در شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید + تصاویر

   مجموعه فرهنگی و ورزشی ستاره پیشرو سلامت در شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید + تصاویر

   مجموعه فرهنگی ورزشی ستاره پیشرو سلامت در زمینی به وسعت 8 هزار متر مربع در شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، به مناسبت هفته دولت همزمان از 641 پروژه بخش تعاون کشور بصورت ویدئو کنفرانس و با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره برداری شد.
   اما در استان مازندران نیز احمد حسین زادگان استاندار، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان و رضیان نماینده مجلس، فرماندار و رئیس ورزش و جوانان قائمشهر و دیگر مسئولان، در محل بهره برداری از پروژه فرهنگی ورزشی ستاره پیشرو سلامت حضور یافتند تا بصورت همزمان و توسط دکتر جهانگیری این طرح نیز به بهره برداری برسد و در اختیار مردم استان مازندران و شهرستان قائمشهر قرار گیرد.
   احمد حسین زادگان استاندار مازندران در این مراسم ضمن تقدیر از بخش خصوصی بدلیل سرمایه گذاری برای ورزش، بانک عامل، ورزش و جوانان و همه کسانی که در ساخت چنین پروژه هایی تلاش کردند، از دکتر سبطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان نیز بدلیل نگاه ویژه به تقویت زیرساخت های ورزش استان مازندران تشکر و سپاسگذاری کرد.
   حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در آئین بهره برداری از این پروژه با تشکر از آقای عظیمی که با سرمایه گذاری در این بخش موجب کمک به توسعه ورزش قائمشهر و استان مازندران شده است، افزود؛ با توجه باینکه شهرستان قائمشهر یکی از شهرستان های ورزشی استان است، می طلبد که هم دولت و هم بخش خصوصی از توسعه ورزش در این شهرستان ها حمایت جدی داشته باشند.
   حسین زادگان با اشاره باینکه این پروژه بصورت مجتمع فرهنگی و ورزشی خواهد بود که فعلا زمین چمن مصنوعی و استخر آن آماده بهره است گفت : ورزش، انتخاب اول جوانان قائمشهر است و امیدواریم با افزایش فضاهای ورزشی در این شهرستان شاهد توسعه ورزش همگانی و ورزش قهرمانی در این شهرستان باشیم.
   گفتنی است؛ این پروژه فرهنگی ورزشی در زمینی به مساحت 8 هزار متر مربع و با سرمایه گذاری 12/5 میلیارد تومانی بخش خصوصی و تسهیلات بانک توسعه تعاون به مبلغ 2/4 میلیارد تومان و همچنین اشتغالزایی 40 نفر به بهره برداری رسید .
   گالری
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,974,947
تعداد بازدید امروز : 578
تعداد بازدید دیروز : 1,145
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.