جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مناسبت روز جهانی ناشنوایان

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مناسبت روز جهانی ناشنوایان

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به مناسبت روز جهانی ناشنوایان

   به مناسبت روز جهانی ناشنوایان، حبیب حسین زادگان پیامی منتشر کرد که در آن خواستار نگاه مسئولانه تر احاد جامعه برای ظهور توانایی های این قشر شد ...

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، حبیب حسین زادگان در پیامی به مناسبت روز جهانی ناشنوایان نوشت : حضور موفق ناشنوایان در میادین بزرگ ورزشی موید این حقیقت است که این قشر، زمینه های مشارکت فعالانه تر در جامعه را دارند.
   متن کامل پیام حبیب حسین زادگان در ادامه آمده است:
   بسم الله الرحمن الرحیم
   روز سی ام سپتامبر، با هدف ارتقای فرهنگ جامعه برای ارتباط با ناشنوایان و آشنایی مسئولان و مردم با مشکلاتی که این قشر با آن روبرو هستند، بعنوان "روز جهانی نکوداشت ناشنوایان" نامگذاری شده است.
   اینکه ناشنوایان جامعه با لب‏‌های فروبسته خود، از زیبایی‌‏ها سخن می گویند و با اشاره دستان گویا پیام سکوت پرمعنای خود را بیان می نمایند، بر این حقیقت مهر تایید می زند که ناشنوا با نگاه تیزبین و درکی عمیق به هستی می ‏نگرد و هنرمندانه با جامعه پیرامون ارتباط برقرار می نماید.
   حضور ناشنوایان عزیز در میادین بزرگ ورزشی اثبات کرد، که این قشر زمینه های مشارکت فعالانه تر در اجتماع را دارند، اما شاید آنگونه که باید به درستی درک نشده اند و این مهم می طلبد که همه ی ما نگاه مسئولانه تری به جامعه ناشنوایان داشته باشیم.
   باور دارم ، ناشنوایان با بهره ‏گیری از اندیشه پویا، چشمان تیزبین، دستان توانمند و نیروی اراده آهنین خود می‏ توانند حضور موثرتری در عرصه‏ های مختلف زندگی فردی، اجتماعی و حتی کمک به ورزش استان و کشور داشته باشند.

   در پایان ضمن گرامیداشت این روز به تمام ناشنوایان بویژه ناشنوایان عزیز استان که همواره نقشی موثر در پیشبرد توسعه و ورزش مازندران داشته اند، امیدوارم با مسئولیت پذیری بیشتر همه ی ما، عرصه های ظهور توانمندی های این قشر بیش از گذشته در جامعه فراهم گردد./انشاالله

   حبیب حسین زادگان

   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران

   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,020,024
تعداد بازدید امروز : 1,280
تعداد بازدید دیروز : 803
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.