جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • استان مازندران عملکرد خوبی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی داشت

   استان مازندران عملکرد خوبی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی داشت

   استان مازندران عملکرد خوبی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی داشت

   جلسه مشترک بررسی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی و المپیک و پارالمپیک 2020 و بازی های آسیایی و پارآسیاسی 2022 با حضور مدیرکل ، معاونین و کارشناسان ورزشی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، با حضور حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، معاونین و کارشناسان ورزشی این اداره کل، جلسه مشترک بررسی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی و المپیک و پارالمپیک 2020 و بازی های آسیایی و پارآسیاسی 2022 برگزار شد .
   حبیب حسین زادگان در این نشست با تقدیر از زحمات همکاران ورزش و جوانان، مربیان، هیات های ورزشی و ورزشکاران حاضر در این رویداد گفت : در مجموع عملکرد خوبی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی داشتیم اما انتظار از ورزش مازندران فراتر از اینهاست.
   وی با اشاره به برنامه ریزی ها و تلاش خوبی که در مجموعه ورزش و جوانان استان و هیات های ورزشی در یک سال گذشته صورت گرفت، ثمره این اقدامات را رسیدن به جایگاه سه استان برتر کشور در المپیاد دانست و تاکید کرد؛ برای دوره آینده این المپیاد باید شاهد حضور قدرتمندانه تری از نوجوانان ورزشکار مازندران باشیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان افزود؛ در المپیاد امسال در بعضی از رشته ها خوب عمل شد اما رشته هایی هم بودند که عملکرد قابل قبولی نداشتند و باید این مسئله ریشه یابی شود.
   حسین زادگان این نوجوانان ورزشکار را آینده ورزش استان خواند و اظهار داشت: در بحث اعزام های رشته های مختلف به المپیاد استعدادهای برتر، با توجه به جمعیت و توانمندی های استانی، بخوبی عمل شد.
   این مقام مسئول وضعیت میزبانی استان مازندران در 7 رشته ورزشی را مورد اشاره قرار دارد و گفت : میزبانی آبرومندانه ای در المپیاد داشتیم و نیاز است که تلاش های هیات های ورزشی که عملکرد خوبی داشتند در ارزیابی ها لحاظ گردد.
   لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه ، عادل عالیشان سرپرست معاونت توسعه امور ورزشی این اداره کل در جمع کارشناسان و مسئولان ورزشی گفت : به لطف برنامه ریزی های خوب و زحمات کشیده شده به لحاظ نتیجه در المپیاد استعدادهای برتر سیر صعودی داشتیم و از رتبه پنجم سال گذشته به جمع سه استان برتر کشور رسیدیم.
   عالیشان ضمن اشاره به سطح کمی و کیفی مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی و همینطور تاثیر آن بر تقویت رشته های مختلف در استان افزود؛ در دوره دوم المپیاد در 99 رشته برگزار شد که استان مازندران با حضور در 83 رشته و میزبانی از 7 رشته و مشارکت 820 ورزشکار و مربی نقش بسزایی در این المپیاد داشت.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,020,099
تعداد بازدید امروز : 1,355
تعداد بازدید دیروز : 803
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.