جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام مدیرکل ورزش و جوانان به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش

   پیام مدیرکل ورزش و جوانان به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش

   پیام حبیب حسین زادگان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با تاکید بر فرهنگ سازی برای همگانی کردن ورزش منتشر شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، متن پیام حاج حبیب حسین زادگان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش بدین شرح است:
   بسم الله الرحمن الرحیم
   امسال اربعین سالار شهیدان در حالی با هفته تربیت‌بدنی و ورزش همزمان شده است که شمیم جوانمردی، ظلم‌ستیزی و ایثارگری گستره ورزش استان را عطرآگین کرده است.
   هفته تربیت بدنی و ورزش نیز بهانه ای است تا با بررسی وضعیت موجود، ضمن تقویت داشته های ارزشمند، برای نقاطی که دچار چالش هستیم نسخه های درمانگر ارائه دهیم.

   آمارهای موجود در استان نشان می دهد کم تحرکی و ورزش نکردن بسیاری از افراد جامعه خصوصا در شهرهای بزرگ، عامل بروز امراض غیر واگیر و خطرناکی است که صدمات آن دامنگیر حوزه های مختلف ازجمله بخش درمان کشور شده است.

   لذا شایسته است با دغدغه داشتن جامعه و نسلی سالم و با نشاط و فعال، از همه ظرفیت های موجود خصوصا دستگاه های فرهنگی و رسانه ای برای همگانی کردن ورزش در استان استفاده نماییم و همه مسئولان حمایت لازم را از برنامه های ورزش همگانی که قطعا سلامت بخش و نشاط‌آفرین خواهد بود بعمل‌ آورند.
   اینجانب ضمن گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش و تاکید مجدد بر لزوم همگانی کردن ورزش در جامعه، از همه ورزشکاران و همکاران خدوم که بعنوان رکن اصلی نقش بی‌بدیل و تعیین‌ کننده‌ای در استقرار این جنبش عمومی دارند سپاسگزاری می‌نمایم.
   حبیب حسین زادگان
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,097,933
تعداد بازدید امروز : 391
تعداد بازدید دیروز : 1,803
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.