جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آمل در فرمانداری این شهرستان برگزار شد

   با حضور معاون استاندار و سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان:

   جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آمل در فرمانداری این شهرستان برگزار شد

   جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آمل در فرمانداری این شهرستان برگزار شد

   جلسه ستاد امور جوانان شهرستان آمل به منظور پیگیری مسائل مرتبط با حوزه جوانان و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل فرمانداری آمل برگزار شد ...

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، با حضور مهندس رسولی فرماندار ویژه شهرستان آمل و معاون استاندار، محمدرضاییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان، دکتر پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل و دیگر مسئولان جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آمل در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
   رویکرد نظام بر بستر جوانان خواهد بود
   مهندس رسولی در این جلسه با اشاره به نقش و جایگاه جوانان در جامعه، از روسای ادارات و نهادها درخواست کرد مباحث و مشکلات جوانان را جدی تلقی نمایند و جوانان را در مسائل مرتبط به این حوزه تنها نگذارند.
   معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با تاکید بر حضور مدیران و روسای ادارت در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: شایسته نیست این جلسات در حد رفع تکلیف باشد و جامعه نیازمند است تا نقش جوانان در همه امور برجسته دیده شود.
   رسولی با اشاره باینکه رویکرد نظام در گام دوم انقلاب که مورد تاکید رهبر انقلاب است بر بستر جوانان خواهد بود افزود؛ باید از جوانان امروز مدیران نسل آینده ساخته شود.
   روسای ادارات حضور جدی تری در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان داشته باشند
   محمد رضا ییلاقی اشرفی نیز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آمل ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار ، نماینده شهرستان و رئیس اداره ورزش و جوانان آمل به سبب اهتمام در موضوعات مربوط به جوانان این شهرستان گفت : این عزیزان هرکجا که نیاز به حمایت از جوانان بود، پای کار بودند و همواره راهگشای مشکلات در این زمینه بودند.
   سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران با درخواست از همه روسای ادارات برای حضور در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان گفت : این مسئله از تاکیدات معاون وزیر و استاندار محترم است و اهمیت حضور مدیران به سبب تصمیم گیری های مهم در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان است.
   وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آمارهای ازدواج و طلاق در شهرستان آمل اظهار داشت؛ وضعیت ازدواج و طلاق در سه ماهه نخست سال 98 به نسبت سال قبل بهتر است اما برای ما حتی یک مورد طلاق هم اضافی است و لذا می طلبد که همه ی نهادهای ذیربط برای تشویق و ترقیب جوانان به ازدواج و جلوگیری از روند طلاق ها تلاش کنند.
   ییلاقی اشرفی تشکل های فعال جوانان در شهرستان آمل را 6 سمن اعلام کرد و گفت طبق برنامه ریزی ها باید تا سال 1400 تعداد تشکل های جوانان این شهرستان به 18 برسد که امیدواریم با اطلاع رسانی مناسب مسئولان این امر تحقق یابد.
   پیگیری امور جوانان با هارمونی خوب دستگاه ها
   دکتر پهلوان در این جلسه گفت : در حوزه جوانان دستاوردهای خوبی در شهرستان آمل بدست آمد و این موفقیت ها بدلیل هارمونی خوب، هماهنگی و تعامل دستگاه های مختلف در این شهرستان است .
   وی با اشاره به برگزاری همایش هفته پژوهش در شهرستان آمل گفت : اجرای چنین رویدادهایی در این شهرستان بسیار حائز اهمیت و در نوع خود نیز کم نظیر است و امیدواریم با حمایت های استاندار و اداره کل بتوانیم همایش ها و برنامه های مختص جوانان را بخوبی در این شهرستان برگزار نمائیم.
   وی با اشاره به نیاز جوانان شهرستان به خانه جوانان مجهز برای برگزاری کلاس های مختلف و پیگیری برنامه های اوقات فراغت جوانان گفت : امیدواریم با حمایت های فرمانداری بتوانیم به این مهم دست یابیم تا سیاست گذاری ها درخصوص مباحث مربوط به جوانان سروسامان یابد.
   لازم به ذکر است؛ پس از جلسه ستاد امور جوانان شهرستان آمل، ییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل با همراهی دکتر پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان، امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و نمایندگان سمن های جوانان این شهرستان از خانه جوانان شهرستان آمل بازدید بعمل آوردند.
   تصاویر این دو رویداد در ادامه خبر و در قسمت گالری موجود است :
   گالری
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,084,995
تعداد بازدید امروز : 953
تعداد بازدید دیروز : 3,288
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.