جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان بابل برگزار شد

   با حضور معاون استاندار و سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل؛

   جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان بابل برگزار شد

   جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان بابل برگزار شد

   ولیزاده فرماندار ویژه بابل، حضور روسای ادارات را در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان الزامی دانست و گفت : موضوع جوانان مظلوم واقع شده است...

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، با حضور آقای ولیزاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل، محمدرضا ییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران، سرکار خانم عرب سرپرست ورزش و جوانان بابل و دیگر مسئولان، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بابل برگزار شد.
   ولیزاده در این نشست با تبریک و گرامی داشت هفته بسیج به احاد مردم گفت : بسیج ابتکار خلاقانه امام خمینی (ره) بود که بسیاری از مشکلات انقلاب اسلامی در سایه حضور بسیج حل شد.
   معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل با اشاره به جوانگرایی های صورت گرفته در سطح مدیران شهرستان بابل اظهار داشت؛ نگاه دولت استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان در اداره امور بود که انتصاب سرکار خانم عرب بعنوان سرپرست ورزش و جوانان بابل در همین راستا بود.
   وی در بخش دیگری از صحبت های خود از حُسن توجه و نگاه شایسته مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به شهرستان بابل تقدیر کرد و افزود؛ در دوره مدیریت آقای حسین زادگان پروژه های خوب ورزشی در شهرستان بابل به سرانجام رسید که فاز یک ورزشگاه 7 تیر از آنجمله است.
   ولیزاده با انتقاد از عدم حضور برخی روسای ادارات در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بابل گفت : وقتی تاکید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم بر نقش جوانان است چه کاری مهم تر از مسئله جوانان می تواند باشد؟.
   وی با بیان اینکه موضوع جوانان مظلوم واقع شد و بیشتر در فضای شعار قرار گرفت افزود؛ تاکید می کنم روسای ادارات و مدیران خود باید شخصاً در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان حضور داشته باشند.
   معاون استاندار، بابل را المپیکی ترین شهرستان دانست و گفت : ظرفیت های خوبی در تشکل های بابل وجود دارد و در حوزه سمن های جوانان نیز می توانیم ظرفیت های این شهرستان را افزایش دهیم.
   محمدرضا ییلاقی اشرفی نیز در این جلسه با تشکر از فرماندار و سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل گفت : امیدواریم با تغییرات در مدیریت ورزش و جوانان این شهرستان شاهد تغییرات مثبت حوزه جوانان شهرستان باشیم .
   وی ضمن گلایه از تعداد غیرقابل قبول سمن های جوانان در یکی از بزرگترین شهرستان های استان مازندران، خواستار هم افزایی و همکاری دستگاه ها و نهادها برای هدایت جوانان به سمت مشارکت های اجتماعی شد.
   سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران در ادامه ابراز امیدواری کرد با تلاش و پشتکار خوبی که در همکاران ورزش و جوانان بابل دیده می شود شاهد افزایش تشکل های جوانان این شهرستان باشیم.
   ییلاقی اشرفی تعداد ازدواج ها و طلاق های صورت گرفته در شهرستان بابل در سه ماهه نخست را بترتیب 927 و 327 فقره اعلام کرد و گفت امیدواریم با اجرای کارگاه های آموزشی و فعالیت های فرهنگی بتوانیم میزان طلاق در این شهرستان را کاهش دهیم.
   اخبار مرتبط
مازندران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 2,084,985
تعداد بازدید امروز : 943
تعداد بازدید دیروز : 3,288
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.